Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú félénk annak sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú félénk annak sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

2019. febr. 2. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Félénk vagyok és eddig még nem volt barátnőm. Vannak nehezítő körülmények, ezáltal barátaim sincsenek. 28 évesen csak a magány a társam. Úgy érzem, ez sosem fog megváltozni.
2019. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De miért nem mentél már el örömlányhoz
2019. febr. 2. 14:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátom félénk, mégis együtt vagyunk
2019. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert inkább becsülettel élem az életem magányosan, mint fizessek azért, hogy egy nő szóbaálljon velem. Ilyen személyiséget örököltem, hogy képtelen vagyok ismerkedni. Nem pillanatnyi boldogságra vágyom, amit egy örömlány tud adni a pénzemért cserébe, amiből nem sok van.
2019. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Sok olyan lány van, akinek azok a típusú fiúk jönnek be :)
2019. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nem értek egyet az 5össel. Mármint lehet, hogy lesz barátnőd, de ez egyáltalán nem biztos. Azzal nem ertek egyet, hogy sok ilyen lany van. Valójában elég kevés. A nők védelmet keresnek, amit egy magabiztos férfitől látnak. Ez egy ilyen evolúciós dolog. Hosszú lenne elmagyarázni.

Regen en is félénk voltam, mindig szerelmet vallottam, es semmi nem lett belőle. Mára már szemezek, aztán elhívom a lányt. Lett belőlük már két hosszabb kapcsolatom is. Az utóbbinak most lett vége.

Egyebkent siman elerheted te is, hogy magabiztos legel, csak tenni kene erte. De tudom, könnyebb otthon a gep mögött ülni.

2019. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Nekem például kifejezetten az ilyen típusú fiúk a szimpatikusak, bármennyire is hihetetlennek tűnik.
2019. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó de akkor te oda mész hozzá vagy hogy van ez
2019. febr. 2. 16:52
 9/9 anonim ***** válasza:
En se találok olyat akinek bejönnék... Nembaj, turelmesen megvarom
2019. febr. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!