Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy félénk, visszahúzódó, nem...

Egy félénk, visszahúzódó, nem igazán társasági emberke típusú alacsony, vékony fiúnak hogyan lehetne barátnője, van olyan lány, aki szívesen ismerkedne ilyen fiúval egyáltalán?

Figyelt kérdés
Bár ilyen vagyok, de van két haverom, akik addig cseszegette, hogy végül beégettem magam és sok ismeretlne csajnál bepróbálkoztam már, de annyira cikinek éreztem, meg sokszor láttam, hogy a lányok sem vevők rám, hogy hamar ott hagytam inákbb a lányokat. Haveromék szerint nem a külső a lényeg, de én csúnyának tartom magam és emiatt is lettem ilyen félénk gyerek. Az ilye menő, nagyon szép csajok gyakran kigúnyoltak egyébként, hogy milyen nyomi vagyok. Talán ilyen félénk, visszahúzód lány való nekem, csak őket valahogy sosem sikerült kifognom, amikor haveromék bátorítására odamentem a lányokhoz, meg akikkel jól eldumálgattam azok már foglaltak.

2013. jún. 11. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Na fiam,látom téged is fel kell pofozzalak!
2013. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Rácsesztél genetikád miatt a természeti törvények alapján halálra vagy ítélve! Az erős szaporodik, TE NEM!
2013. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ismerek egy ilyen testalkatú srácot, akiért mégis egy csomó lány teljesen odáig van! A titka, hogy nagydumás, vicces, intelligens, művelt, és nem picsog a magassága miatt, hanem elfogadja. Szóval gyúrj rá az önbizalmadra, és nem lesz gond! :) 22N
2013. jún. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, de könnyűe ezt így mondani, mégis miből legyen önbizalmam, ha folyton elutasítanak a lányok? Senki sem akar velem ismerkedni?
2013. jún. 12. 12:25
 5/5 anonim válasza:
igen rengeteg olyan lány van aki ismerkedne ilyen fiúval. Mikor megyek az utcán mindig látom , hogy egy vékony, nem túl magas fiú kézen fogva megy egy lánnyal. Az első meg a második válaszoló egy két barom ne is foglalkozz velük!
2013. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!