Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon félénk fiúk, vagy...

Nagyon félénk fiúk, vagy akinek nem volt még barátnője, miért csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

Miért lehet az, hogy egy fiú a suliban sokat bámul, meg mosolyog is rám, szóval úgy érzem, tetszem neki, viszont még a barátaival is gátlásosan tűnik kicsit, meg komornak néz ki sokszor, ezért egyáltalán nem lehet eldönteni, mit gondolhat éppen... Tudja, hogy kedvelem, már mondtam neki, mégsem lép semmit... Miért csináljátok ezt, hogy nem mertek odamenni egy lányhoz? :)


19/L


2015. márc. 24. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
épp azért mert félénk, lépj te
2015. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, sőt valószínű, hogy más lányok is tetszenek neki rajtad kívül. Lehet nem tud választani.
2015. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert nagyon tetszik a lány,de ha nem tudom eldönteni,hogy lenne-e esélyem nála,akkor nem merek odamenni hozzá.Főleg úgy nem,hogy nincsen egyedül.

Ilyesmi srác vagyok,mint amit leírtál.De megmondtad neki konkrétan,hogy kedveled négyszemközt,vagy csak próbáltál rá utalni?mert nem mindegy. :)

Nem miért csináljuk,hanem pont azért,mert nincsen szükségünk egy újabb visszautasításra,mikor így is eleget kaptunk már...

23/F

2015. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a 2. válaszoló hülyeséget beszél,a 3. jól összefoglalta.
2015. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. márc. 24. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!