Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem élvezem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem?

Figyelt kérdés

Eddig egyik barátommal sem élveztem a csókolózást. Legyen az nyelves vagy sima, nyelv nélküli csók. A mostani barátommal sem élvezem igazán éppen ezért nem nagyon szoktam kezdeményezni. Sem a sima szájrapuszit. Velem lehet a baj? Ez annyira aggasztó.

16/L



2019. febr. 2. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Biztosan megvan köztetek a megfelelő érzelmi kapcsolat?
2019. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nehér kérdés mert ha nemmel válaszolok akkor az azt jelenti, hogy eddig egyikkel sem volt meg.
2019. febr. 2. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Látod,saját magad megválaszoltad a kérdésed 😂😂😂
2019. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2: Sajnálom,hogy ezt innen kell megtudnod,de egyikkel sincs és nem is volt megfelelő érzelmi kapcsolatod.

A mostanival sem lesz,és ezen nincs is mit javítani. Azt hiszem tudod,mit akarok ezzel mondani...

Majd jön egy fiú,akivel működni fog. Ne erőltesd. Ne siess vele,már az is kicsit szomorú,hogy 16 évesen már több pasirol írsz.

2019. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Egyszerűen csak nem vagy igazán szerelmes, nekem most nincs barátnőm, de abba se tudtuk hagyni az exemmel csókolózást, annyira beindultam és ő is... Ez egyszerűen muszáj, hogy felizgasson, vagy tényleg nincs rendben az érzelmi színt.
2019. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Èn sem èlveztem sokáìg,egyáltalán nem zavart.

Szerencsère partnereim sem igènyeltèk,hogy folyton csòkolòzzunk.

Majd 25 èvesen törtènt velem valami!òriási önbizalmam lett,megnyìltam-mint a virág,nőiesebbnek èreztem magam...s a csòkolòzás is nagyon ment szerelmemmel.

Ő is mondta,hogy megtanultam csòkolòzni.

Szòval elkezdtem vágyni a csòkra...

Nemtudom honnan jött ez az èrzès ès mitol lettem kìvánòs nő.

De azt hiszem ez a dolog önbizalom es gátlásoktòl is függ...

Most egyedülállò vagyok règ.

Bevallom nemtudom,hogy ùjra menne e a csòk.

2019. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem lehet, hogy aszexuális vagy?
2019. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!