Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van ha nem élvezem a csókot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha nem élvezem a csókot?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején megőrültem érte, de pár hónap után úgy éreztem mintha kezdenék ráunni és belül kezdtem közönyössé válni a csók iránt. (Nem, nem a párom iránt lettem közönyös, mert ölelni és hozzábújni még ugyan annyira jó volt mint előtte)

Csak régen szó szerint szomjaztam rá és minden porcikámmal élveztem t'át rózsaszín felhő, mindenem bizsereg közben, de mostanra nem érzek semmit csók közben. Hiányzik az az érzés de nem tudom hogy hozzam vissza. Ez lehet az első jele hogy kezdek "ráunni" a barátomra? Vagy ez normális?



2018. nov. 4. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Csók kura?
2018. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen normális.
2018. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23%

Mindent meg lehet unni. A barátodat is :P Ha nagyon unod már, akkor írj nyugodtan xD

A csókhoz nem ragaszkodom :P :D

2018. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!