Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány utoget engem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány utoget engem annak van köze ahhoz hogy bejövök neki? Úgy értve utoget hogy tarkón fejen stb. A másik kérdés az gáz ha én élvezem?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket ne troll válaszokat adjatok mert kíváncsi vagyok

#fiú #lány #élvezet #tetszés #Ütögetés. Verés
2018. jún. 29. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Uuuuuu téged is??☺️☺️☺️ Engem 10 tagú roma csapat ütögetett, de annyira bejöttem nekik hogy emlékbe elvitték a személyimet is
2018. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Én a fiú baratomat fejbe szoktam kólintani elég gyakran csupán BARATI szeretetből.

(Dani te vagy az?)

De attól még be is jöhetsz neki :)

17/L

2018. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha baltával ütöget akkor nyilván nem😉


Amúgy viccet félre téve. Nekem is van egy haverom, szoktunk "verekedni". És vágtam már fejbe, hasba meg tarkón is, és nem jön be nekem. De ez nem jelenti azt, hogy te nem jössz be a csajnak. Ha máshogy nem megy akkor kérdezz rá nála.

2018. jún. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen nektek

Nem nem Dani vagyok

Akkor majd rá kérdezek köszi :)

2018. jún. 30. 09:16
 5/7 anonim válasza:
Persze nem erősen,de én meg szoktam ütni pár barátom. Főleg egy fiú haverom,de ő tudatosan produkálja ki. Jót nevetünk az egészen,senki nem veszi komolyan.
2018. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is amúgy általában ki provokálom de nem véletlenül, jó érzés :'D
2018. júl. 1. 21:19
 7/7 anonim válasza:
Én fiú vagyok de én is szeretek tiszta izomból olyan csicska lángosokat osztani hogy lefordúlnak a székről illetve van egy csic ska oszt. Társam elég buz is minden nap úgy vállba kűldöm össze esik
2018. júl. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!