Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi a véleményetek egy lányról, ha szemüveges?

Figyelt kérdés

Szerény személyem is szemüveges de sosem hordtam (amit ma már bánok btw) amikor kiléptem utcára, és ha mentem valahova el a barátaimmal sem vettem fel, mert féltem, hogy egy fiú sem közeledne felém mert szemüveges vagyok, én úgy gondoltam, túl nagy az orrom benne meg hasonlók.

Szóval, fiúk, a kérdésem az, hogy ti foglalkoztok azzal, ha egy lánynak nagynak tűnik az orra a szemcsi miatt, (amikor nem nagy szemüveg nélkül) vagy tetszik alapjáraton ha egy lány szemüveges?

Azért kérdezem a véleményetek, mert láttam egy videót, amiben azt mondták. hogy a lányok cikinek gondolják, a szemüveget amikor a fiúknak ez aranyos/tetszik/bejön nekik.

Ez igaz?

Jöhet a vélemény kifejtés, saját, vagy reális szemszögekből (lehet negativ avagy pozitiv, csak legyen normálisan megfogalmazva)

egy két betűért nehari, ha nem irta le, szar a billentyűmxd

18l



2019. febr. 3. 23:04
1 2
 11/14 Mansour ***** válasza:
Tizenéves korban nem tudtam volna elképzelni, hogy szemüveges lánnyal kezdjek. Pedig ráadásul én is szemüveges voltam, csak nem hordtam... Igaz, hogy akkor még általános közvélekedés szerint "bénának" számított az, aki szemüveges. Azóta változott a világ, és én is. Ja, és a szemüvegek is divatosabbak lettek. Mostanában már sok szép, aranyos szemüveges lányt látok.
2019. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem zavar , ha szemüveges egy lány , inkább az zavarna , hogy tudom szemüveges , de cikinek hiszi és emiatt nem hordja amikor kellene .

Sok lánynak nagyon is jól áll a szemüveg .

18F

2019. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 GuyFromNewCity ***** válasza:
Az élet nagy problémái😀
2019. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 exronin ***** válasza:
Őszintén szólva irigységet érzek, hogy neked ennyi a problémád van az életben.
2019. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!