Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kérdések lennének jók...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kérdések lennének jók egy fiúnál aki nekem tetszik?

Figyelt kérdés

Mivel ázsiai és csak chaten beszélgetünk, de Magyarországon él meglenne az esély a találkozásnak. Mivel még csak ismerkedünk és én írok neki mindíg az unalmas már, hogy 'szia, hogy vagy meg a mit csinálsz' szerintem meg unná egy idő után...na meg én is!

Szóval kérdeztem már tőle, hogy mit tanul meg próbáltam vele sok mindenről beszélni, de szeretnék mélyebbre ásni nála! Tippeket nagyon széoen megkpszpnném, hogy milyen kérdésekkel állhatnék nála elő, akár amit boncolgatni is lehet tovább! Köszönöm előre.


2019. febr. 6. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe.Mindig te írsz neki az nemjó.Ha annyira tetszenél neki akkor hidd el hogy ő írna neked (a kezébe venné az ügyet).
2019. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha félénk típus akkor is,mivel ez csak írás,azt pedig a leggyávábbak is tudják hogy hogy kell csajozni a neten..Szóval gyanus hogy mindig csak te írsz neki ami unalmas már.
2019. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!