Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj, ha a volt barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a volt barátnőm legjobb barátnője tetszik? Gyakori kérdések

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 2 hónapja szakítottam a volt barátnőmmel. Mostanában viszont megtetszett a legjobb barátnője. (Egy suliba járunk). Mit tegyek? Segítsetek légyszíves. Előre is köszönöm.

2018. márc. 31. 18:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi! Azt, hogy Gyakori kérdések, nem akartam beírni, csak másoltam és elfelejtettem kitörölni.
2018. márc. 31. 18:20
 2/6 A kérdező kommentje:
Mellesleg egyáltalán nem azért tetszik a lány, mert közeledni szeretnék a volt barátnőmhöz. A szakításért hálát adtam az égnek. Bocsi, ha nagyon zavaros, de most én is össze vagyok zavarodva.
2018. márc. 31. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Hááááát, nem sok esélyt látok arra, hogy összejöjjön veled. Ugyanis én biztos nem jönnék össze a legjobb barátnőm volt pasijával. Hát megpróbálhatsz ismerkedni vele, hátha..:D
2018. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2018. márc. 31. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs valami sok esélyed, a legjobb barátnők ilyen esetekben különösen kitartanak egymás mellett. És ha jót akarsz a kiszemeltetnek, akkor békénhagyod, és nem éred el, hogy a legjobb barátnője megutálja.
2018. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos kedves kérdező, én is megjártam ezt az utat. És ezt úgy mondom hogy a legjobb baratnom volt pasija kikezdett velem. Nekem meg már azelöttről tetszett hogy összejöttek volna. És hát, majdnem osszejottünk. A legjobb barátnőm megutált engem. De mivel én inkább őt választottam a pasi helyett hamar kibékültünk. Szóval szerintem csak akkor járnál jól ezzel, ha azok a legjobb barátnők nincsenek is annyira jóban, ha èrted mire gondolok. Mindenesetre sok sikert a döntésre!
2018. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!