Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy bizzon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy bizzon bennem?

Figyelt kérdés

Járok egy sráccal akit már három éve megcsalt a párja. Tudom,hogy rosz, mert engemnis folyton megcsalt,és kihasznált az összes eddigi párom. Nem is akartam sokáig pasit mert meguntam.

Most mégis belecsöppentem egy kapcsolatba és a srác extrán féltékeny.

Pl két napja történt hogy lemerűlt a telóm, és a diákmunkába voltam és nem vettem fel,nem néutem meg az üzit és kiakadt egyből szakitani akart merthogy biztos csalom. Tehát ha nem ér el, vagy hall melletem egy másik férfi hangot akár csak az utcán vagy megcsörren a telóm egyből rosszúl lesz.

Le akarok vele ülni beszélni,szerintetek mi nyugtatná meg? Ti hogyan probálnátok megnyugtatni?


2019. febr. 8. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudod megnyugtatni. Ha ennyire féltékeny típus, akkor azzal nem tudsz mit kezdeni. Ne magyarázkodj, mert nem lehet úgy élni, hogy állandóan attól parázol, hogy ha nem veszed fel a telefont, akkor a párod azonnal hisztizik.

Ültesd le és mondd meg neki, hogy nem tervezed megcsalni, de ha lemerül a telefonod, akkor a legnagyobb jóindulattal sem fogod tudni felvenni. Ha meg nem tud benned megbízni, akkor ez így elég gáz. Ha majd dolgozni fogtok, a főnökeitek sem fogják jó néven venni, ha meló közben telefonon ellenőrizgetitek egymást.

2019. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Le kell ülni és meg kell vele beszélni. A jó párkapcsolat alapja a kommunikáció. Nyíltan mondd a szemébe, hogy ez a problémád és próbáljatok közösen megoldást találni. Ha azonnal dühös lesz, nem hajlandó együttműködni jobban jársz, ha elengeded.
2019. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, de ez csak az én véleményem szerint..aranyos, ha valaki féltékeny a másikra.

De ha valami történik, hogy nem tud elérni vagy valami más akkor majd amikor találkoztok szépen mondd el neki őszintén hogy miért nem tudtatok beszélgetni akkor amikor ő éppen keresett téged.

Nyugtasd meg, hogy bizhat benned és azért választottad őt mert nem akarsz mással lenni, azért mert belé vagy szerelmes és nem másba szóval nem kell paráznia.

2019. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem is cuki de az a baj hogy emiatt elveszíthetem.

Nagynehezen sikerűlt ráírnom hogy mi van , mert majdnem szakitott velem.


Gondolj bele. Űlsz a moziba pl és hív. Nem tudod felvenni és a film végén csak ennyig látsz hogy 5nemfogadott, és vagy 25 sms amibe irja hogy eltűnik mert átverted és hogy biztos most is pasival vagy stb.

Ezután nagyon nehéz megnyugtatni és nem rudom hogy vezessem fel neki a témát. Szerintem mindenkit csaltak már meg, valakit kevésszer valakit többször pl engem de én igy is bizok benne pedig aztám én is mondhatnák hogy jaj te is pasi vagy ugyanúgy átversz majd mint ahogy eddig a többi. Én ezt nem teszem mert bizok benne max pofára esek megint.

2019. febr. 8. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy fog menni, ha az 1. és 2. válasz alapján leültök megbeszélni. Minél előbb tedd meg, mert ha nem nyugszik le előbb-utóbb úgyis talál majd valamilyen hülyeséget ami szakító ok lesz. Pont a félelmed és a kommunikáció hiánya miatt fogod elveszíteni. Lépj míg nem késő.
2019. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

AZ emberi természetet nem nagyon tudod megváltoztatni. Ő ilyen. Ezt nem lehet megbeszélni. Vagy elfogadod vagy otthagyod. Eleve senki sem szereti ha meg akarják változtatni szóval szerintem esélytelen de ne legyen igazam... De ez nem normális és ez nem a te hibád hanem az övé!

Megfélemlítheted talán, hogy ha nem fejezi ezt be akkor szakítasz bár nem hiszem annyira érdekelné mert ő akart még szakítani amikor nem volt jó a telod... De igaziból ilyen srácért szerintem nem is kár. Én nem hagynám senkinek, hogy ilyen rövid pórázon tartson.

2019. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!