Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellek neki? Azt akarja hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellek neki? Azt akarja hogy én kezdeményezzek? A haveromnak igaza van?

Figyelt kérdés

fuuuh.... hosszú lesz de megpróbálom


szóval, van egy lány iskolában (osztálytárs)

néha úgymond "hozzámér" a fejemhez ("megsimogatja" vagy valami ilyesmi) de már volt másra is példa pl. vele szembe jöttem és hozzányúlt a hasamhoz(nem vagyok izmos,se csontváz)néha azt is mondta hogy "jó a fejem"(nem tudom ez alatt mit értett, ha valki tudja irja meg pls)... Meg amikor órán a barátommal együtt dolgoztuk (hárman) akkor meg (az én észrevételem szerint) megpróbálta magára felhívni a figyelmet( megpöckölte az orrom stb.), mert ugye a barátommal beszéltem. Meg néha (Ez ritka) megfordul és a füzetem sarkába rajzol valamit. Ennyi az észrevételem.

Még mondta a barátom, hogy ,,Biztos bejössz neki,várj itt jön" és azt mondta neki hogy: ÉN akarok vele csinálni egy közös képet (holott nem is mondtam neki ilyet)... és csináltunk (nem tudom mennyi köze van ehhez, de úgymond "csücsőrített" a képen)és a barátom azt mondta,hogy JA,bejössz neki.Ez alatt nem azt mondom hogy nem bízok benne. Hanem azt, hogy mások véleményére is kíváncsi vagyok. :)



Ui. egy lány azt mondta nekem, hogy bejövök neki (tökre nem ismerem aki mondta) és azt mondta hogy csak "fektessem meg" én meg így magamba azt mondtam hogy MI A FASZ??



#szerelem #kiszemelt engem
2019. febr. 9. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked bejön, próbáld meg, semmit nem vesztesz vele semmit. Tapasztalatot vagy barátnőt szerzel
2019. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Így kb egy óvodás kislány udvarol.
2019. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
hajtsál rá a csajra, a megfektetőset meg felejtsd el, ő vagy kamu, vagy ribi
2019. febr. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tetszel a lánynak és arra vár, hogy kezdeményezz nála.
2019. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!