Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszajött az “exem” de van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajött az “exem” de van párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem váltunk el haraggal, és az életemben történt most egy nem túl kellemes dolog, és írt nekem hogy minden rendben van-e.

Elkezdtünk beszélgetni és ez már vagy 2-3 napja tart, de van egy boldog párkapcsolatom, ami nem rég kezdődött.. és eléggé összezavarodtam ezek után, mert találkozni szeretne az exem, és nemtudom ilyen helyzetben mit kéne tennem, fél éve lett vége az exemmel. És egy hónapja tart a mostani :)

Az exemben minden megvolt amit egy pasiban kerestem és ezért is bonyolultabb nekem most ez az egész :D a páromat nagyon szeretem de ezt most nem tudom hova rakni :/


2019. febr. 11. 00:16
 1/5 kamugyrosz ***** válasza:
87%
Ha tényleg ennyire szereted a párod akkor nem tennél fel ilyen kérdést
2019. febr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tudod, hogy lehet eldönteni legkönnyebben. Melyik választ szeretnéd jobban olvasni.


1. Ha valóban minden meg volt az exedben akkor talizz vele és látod a dolgot.


2. Ha szereted a barátodat maradj vele.



(Mellesleg, ha én szeretek valakit akkor nem dumálok az exel és nem akarok vele találkozni és főleg nem jutna eszembe, hogy kérdést tegyek fel, hiszen egyértelmű, hogy ha szeretek valakit, akkor csak ő kell. Ezért össze se tudok zavarodni.)

2019. febr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mostani 'párod' tudja-e, hogy 'volt párod'-dal a lehetséges visszatéréséről beszélgetsz?

.

Volt oka szakításotoknak?

Előfordulhat-e, hogy megimétlődik az az ok?

Te mit szólnál ahhoz, hogy 'párod' az exével a visszatéréséről egyezkedik?

Nagy átverésnek leszel gazdája úgy, hogy csak magadat okolhatod.

.

Szakíts a mostanival, jobbat érdemel. kerülj össze exeddel, összeilletek.

2019. febr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül lett ex.

Inkább értékeld a mostani normális kapcsolatodat.

2019. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ígyvan ahogy a legelső írja.Ha szeteted a mostanit,akkor ne agyalj a régebbin,elvégre az ex az volt,s már nincs.Ami volt az elmúlt(elkellene)
2019. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!