Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni az exem?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve szakítottunk a barátommal, de egyszerűen nem bírok tovább jutni rajta. Próbáltam más fiúval járni, de pár hét után már nem bírtam. Minden rá emlékeztet, folyton figyelem, hogy melyik lányokkal van jóban, kiket követ a közösségi oldalakon stb... Ráadásul mindennap látom, úgyhogy még nehezebb! Egész nap csak rá bírok gondolni, és már nagyon kivagyok. Különben meg nagyon bunkó tud lenni, szóval utálom is..de közben szerelmes vagyok belé.. Miért nem bírok kiszeretni belőle? Miért nem tudom elengedni?
2019. jan. 19. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
56%
Pont a bunkósága az, ami imponál. Az, hogy ő nem készen elvehető a polcról, hanem dolgozni kell rajta, meg kell fejteni, alkalmazkodni. Egyszóval alfahím. A te korodban a lányok biológiailag arra vannak programozva, hogy az ilyenek előtt automatikusan térdre zuhanjanak.
2019. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!