Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Lúzernek érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lúzernek érzem magam. Minden lány kapott valentin napi ajándékot, csak én nem.

Figyelt kérdés
11en vagyunk az osztályba. 3 lánynak van csak pasija, a többieknek a mi osztályunkból meg a másik osztályból a fiúk adtak a többieknek. Kivéve engem, mert én nem kaptam semmit. Gondolom azért, mert csunya, pattanásos, miteszeres majom vagyok. Nem csak én gondolom igy. Olyan luzer vagyok. Szerintetek?

2019. febr. 14. 15:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
6.: Az, hogy lúzernek érzem magam.
2019. febr. 14. 16:08
 12/20 anonim ***** válasza:
Lúzer vagy
2019. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mit számít a valentin-nap neked?
2019. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Engem meg 2 hete dobtak elég gáz módon és alig egy hónap után, ma meg nem kaptam semmit. Na és? Eszembe sem jut ettől kevesebbnek érezni magam. Persze elhiszem, hogy rosszul esik az, hogy kimaradsz valamiből, de nem ez határoz meg téged, ettől még lehetsz értékes ember. Fel a fejjel:)
2019. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van barátom, de nem kaptam semmit, na és?
2019. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Számomra ma csütörtök van, egy közönséges nap az évben. Ugyanígy a névnapom és születésnapom is. F/19
2019. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nyugtasson a tudat én se kaptam 🙂

Egy sors társ

2019. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát ha egy lúzer vagy akkor számítanod kellett rá hogy nem fogsz semmit kapni. Azért mondom hogy nem értem a kérdést
2019. febr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert mi az a Valentin nap? Manapság már szinte csak azért létezik, hogy az embereknek legyen ürügyük pénzt költeni illetve az egyedülállók rosszul érezzék magukat (és többet költsenek piára). Nonszensz az egész.

És különben is, ezen a napon szeretik csak a párok egymást? Jobban kéne szeretni a másikat, pusztán azért mert épp február 14.e van?

Ha te hagyod, hogy ez a hülyeség határozza meg a saját magadról alkotott képedet, akkor őszintén szólva sajnállak. Komolyan.

2019. febr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ez a mélységesen negatív és önutáló hozzáállás kisugárzik az emberből, szóba se kell állni az illetővel ahhoz, hogy az ember megérezze. Szóval ez taszítja az embereket, ezen kéne csak változtatni. Hogyan várhatod el másoktól, hogy szeressenek, ha te se szereted magadat?


~tapasztalat

2019. febr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!