Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átvertem nagyon megbántam de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvertem nagyon megbántam de szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve megismerkedtem egy lánnyal interneten először jó ötletnek tűnt hazudni a nevemről és a koromról, más képeit elküldeni de körülbelül két hete bejelent, hogy ő szerelmes belém és találkozni akar 1 hét múlvára van megbeszélve a találkozó, nagyon félek 8 évvel idősebb, de ő úgy tudja, hogy én vagyok idősebb 2 évvel, de még 18 sem vagyok ti mit tennétek? Van esély arra, hogy találkozó után barátok leszünk?

2019. febr. 18. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem másnak adtad ki magad?
2019. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, de én is szerelmes lettem és megbántam
2019. febr. 18. 15:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Írd meg neki az igazat, és aztán ha akar találkozni akkor taliz vele. Személyesen is kérj bocsánatot
2019. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Személyesen szeretném megmondani
2019. febr. 18. 15:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a talira, de tégy úgy mintha nem rá várnál, álljatok egymás mellett egy darabig. Majd kezdj el vele beszélgetni arról, hogy találkoztál volna valakivel, de nem jött el. Ő is ebben a helyzetben lesz, hisz az akit vár (aki nem is létezik) nem fog eljönni. Aztán ha már így alakult, hogy mindketten hoppon maradtatok, eltölthettek egymással egy kis időt. De vigyázz, úgy kell tenned, hogy nem ismered egyáltalán!
2019. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ez azért nagy szemétség volt tőled, de amit az előző válaszoló mondott, az rohadt jó...
2019. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen sorozat az Mtv amikor az interneten keresztul ismerkednek es masnak adjak ki magukat utanna meg talalkoznak és hat sosincs jo vege a sorozatnak ugyhogy vald be most rogton hogy nem az vagy akinek ki adtad magad mery ebbol hatalmas balhe lesz ha talalkoztok
2019. febr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azonnal írd meg az igazat! A lány azért jön, hogy találkozzon a szerelmével(illetve azzal, akit annak hisz!),

időt és pénzt áldoz rá. Ehelyett téged talál a meséddel!

Legalább előzd meg, mielőtt költségbe veri magát!

Nem utolsó sorban jobban jársz, mert ha eljön, helyben hagyhat első dühében, amiért ennyire átverted!

2019. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 megoldásod van.Amit az 5-ös írt, és amit az utolsó.De én inkább az utolsóra voksolok,mivel lehet hogy a lány nagyban felkészül az első talira,helyette csalódhat,és az idejét rabolnád.Szóval inkább írd meg neki az igazat.
2019. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Meg kell mondanod az igazat, nehogy várj a találkozóig!

Neked hogy esne ugyanez forditva? Vársz egy lányra, aki tetszik, érzel valamit iránta, aztán megjelenik egy másik lány és ott közli, hogy átvert?

Írd meg neki még ma! kinos lesz, meg minden. De ha azért vagy neki szimpatikus, ahogy beszélsz vele, meg a belsőd miatt, akkor van esélyed.

Kezd el úgy, hogy valamit be kell vallanod.. Ird le többször is, hogy bocsánat, sajnálod. És fejezd úgy be, hogy lehet, hogy a képpel kapcsolatban kamuztál, de te is kezded őt nagyon megkedvelni és ez nem kamu.

Sok sikert.

2019. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!