Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jol cselekedtem? Van meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol cselekedtem? Van meg esely arra, hogy ujra baratok legyunk? Megbantam, hogy nem bocsajtottam meg neki. (legyszi olvassatok vegig! Hosszu lesz:/)

Figyelt kérdés

Az ekezetekert elore is bocsi, telefonrol irom, es egy orokkevalosagig tartana,ha ugy irnam :/


13 eves lany vagyok. A suliban van egy fiu, egy evvel folottem jar, most megy nyolcadikba, fel evvel idosebb (szeptemberben lesz 14), jegkorongozik, kituno tanulo, nagyon figyelmes, udvarias, kedves, es nem csunya.

Az egesz sztori ugy kezdodott, hogy marciusban, pontosabban 7-en (onnan tudom mert masnap volt nonap, lenyeges lesz) felfigyelt ram szunetben, mikor a baratnoimmel beszeltem, es o a masik hokis osztalytarsammal volt, meg par sraccal, es kerdezte az osztalytarsamtol, hogy ki az a lany, hogy hivjak. Erre az osztalytarsam kezdte faggatni, hogy miert, bejovok neki? O meg mondta, hogy haaat...

Erre jon az osztalytarsam, hogy tetszem annak a bizonyos fiunak (legyen Á a neve, hogy erthetobb legyen), en meg mondom, oke. Nem izgatott kulonosebben, nem tetszett, de elveztem a helyzetet. Na masnap jon nonap, a jegkorongos osztalytarsaim mondtak , hogy Á viragot akar nekem is hozni (persze masoktol is kaptam, csak meglepoen kedves volt tole, mert nem.is ismertuk egymast). Kezdtek csesztetni vele, hogy egesz edzesen rolam beszelt, meg kerte a messenger nevemet (persze megmondta az osztalytarsaimnak, hogy ne adjak meg, mert nem erdekel a srac, ha nagyon rdeklem megkeres). Jon a szunet, erkezeik elem egy szal rozsaval. Hihetetlenul cuki volt amikor jott, odaadta nekem, nagyon udvarias volt, az eelso benyomasom abszolute pozitiv volt. Megkoszontem neki majd elment, termeszetesen zavarba jottem, o is, a baratnoim meg mikor elment uuu-ztak :D

Aztan a kovetkezo napokban szunetekben rengeteget nezett, allandoan a kozelemben akart lenni. Ugyanazon heten penteken beszelni akart velem szuneten, aztan nem jott ossze, ekkor Á egy nagyon kicsit tetszett nekem. Allandoan szunetekben feljott az osztalyunkoz dumalni a sracokkal, persze miattam, azelott sosem jott. Ilyenkor mindig zavarban voltam, megszolitani nem mert, gondolom zavarban volt, meg nem gondolta hogy szoba allnek vele. Kovetkezo heten felvett messengeren, ramirt, visszairtam neki. Beszelgettunk, sokat erdeklodott, nagyon kedves volt, felajanlotta, hogy segit matekbol (5-os tanulo vagyok de a matek nem az erossegem). Este kb kilenc oratol szinte ejfelig irogattunk, a vegen elhivott korizni, csak sajna rettentoen meg voltam fazva, igy nemet kellett mondanom. Aztan atallitotta a nevem es tett melle egy szivet. Masfel hetig kb minden nap igy beszelgettunk delutan, megbeszeltuk a napot stb baratok lettunk, persze o ezalatt total belem zugott, ugyanugy nezett szunetben stb. Aztan ugye volt ez a kek balna hir a tavasszal, es az egyik pletykas lany osztalytarsa olyanokat terjesztett rola, hogy jatszik vele. Termeszetesen nem hittem el, de azert rakerdeztem messengeren, es nagyon meglepodtem. Azt irta:Szoval te is hallottad...

-persze. Igaz?

-Nem. Mas suicide jatekkal jatszom.

Elkezdtem faggatni, azt mondta majd elmondja, hosszu. Aztan hetvegen megirta, hogy nagyon kedvellek. Visszairtam, hogy enis kedvellek. Aztan szobakerult, hogy mi lenne ha vele toltenem a nagyszunetet. Igent mondtam, legalabb jobban megismerjuk egymast (tudom nem tul romantikus, de nem a suli varosaban lakom es allandoan futok a buszra suli utan). Eljott a hetfo, egesz szunetben setalgattunk, beszelgettunk, az egesz suli minket nezett (jaj de jo :/), azt hittek, hogy jarunk, az ongyilkos jatekrol nem esett szo. Aztan az osztalytarsaim meg masok a sulibol akik nem ttudtak rola faggattak, mindenki azt hitte, hogy jarok vele, egy ido utan kinos volt, hogy mindenki ugy jott velem szembe (komolyan), hogy "Szia te vagy "Á" baratnoje?" :D

Aztan par nap mulva kiderult, hogy nem jatszik semmi olyan jatekkal, azota sem ttudom miert hazudott, de a bizalmam elegge megingott... Aztan kedden uziben megkerdezte, hogy jarnek-e vele. Idot kertem. Masnap, vagyis szerdan jottem furulya orarol, es nezek ki az ablakbol fentrol, es a suli elott o allt. Na mondom a bartnomnek nem veletlenul all itt. Megint beparaztam (ilyen vagyok, konnyen zavarba jovok). Lent a suli elott vart, termeszetesen velem akart beszelni. Fel orat dumaltunk, mig vartam a szuleimet (aznap ok jottek ertem) es termesztesen megkerdezte, hogy dontottem-e. Mondtam, hogy meg nem. Aztan delutan rairtam, hogy ne haragudjak de nemet kell mondanom. Nem illettunk volna ossze, nem biztam meg benne annyira. Ugy tunt, higy baratok maradunk. Par nap mulva megint elhivott randira azok utan, hogy visszautasitottam. Megirtam, hogy bocsi de nincs kedvem. O meg erre, hogy miert vagyok ilyen, meg kiakadt, hogy mibol all az ki nekem, hogy suli utan fagyizzak vele. En meg megmondtam megint, hogy nincs kedvem, ertse meg. Erre o olyanokat irt, hogy en vagyok akiert odaadna mindenet, meg hogy sosem gondolta volna, hogy egy ilyen lany valaha szoba all vele. Aztan jott az onsajnaltatas, hogy ot mindenki visszautasitjam , meg hogy azt hitte van remeny...en irtam, hogy uristen meg csak 13 vagy boven van idod. Majd a sajnaltatas utan azt irta:lehet, hogy a kek balna jatek nem is olyan rossz... En vettem a lapot, mondta, hogy ezt felejtse el. O meg hogy ha ez igy folytatodik (hogy visszautasitjak meg stb) akkor megteszi. Na azert en sem vagyok naiv, tudtam, hogy mire megy ki a jatek. Visszairtam: Ha valaha is valtoztatok a dontesemen, biztos, hogy nem a zsarolasod miatt fogok, ha ezzel a szandekkal irtan, azt hiszem jobb, ha abba hagyjuk ezt a beszelgetest.

Na erre annyit irt hogy nem majd elkoszont, hogy nagyon szeretlek stb :/

Masnap semmi gond nem volt, azt hittem minden oke. Jovo heten par napig nem voltam suliban, es az osztalytarsamnak eleg banto hamis dolgokat mondott rolan duhbol. Aztan persze a baratnoimnek mentegetozott, hogy nem gondolta komolyan, de a baratnoim mondtak, hogy gondolkodhatott volna elobb is. Hetfon megyek suliba,mondjak, hogy mi tortent. Na mondom ennyi volt. Á megtudta, hogy tudok rola. A tobbi osztalytarsam konkretan nem tudta mi lett, csak hogy haragszom ra. Jon szunetben, bocsanatot kerni, bent voltam az osztalyban mert nagyon fajt a fejem, igy nem mentem ki, de mikor megtudtam, hogy o az nem akartam vele beszel szerelmes ni. Bocsanatot akart kerni. Nekem annyira elegem volt a zsarolasabol meg mindenbol, hogy nem erdekelt. Aztan mentunk tornaorara at az udvaembe, ott allt a kosarpalya mellett, nehany osztalytarsammal, megint probalkozott, de elmentem. Suli utan ugyanez a suli elott. Delutan eleg szemetnek ereztem magam...aztan megnyugtattam magam, hogy marpedig megerdemelte. Kepes volt zsarolni azzal a dologgal, ami tudta, hogy nagyon kiakasztott, mikor megtudtam a letezeserol, es kihasznalta, csak hogy jarjak vele...

Kb egy het mulva hivott, nem vettem fel, ramirt hogy nem gondolta komolyan, ne haragudjak ra, de azt s megerti, ha tobbet nem akarok talalkozni vele. Visszairtam, hogy marpedig van okom haragudni, es hogy nem ilyen egyszeru ez...azota nem beszeltunk, mar megbantam, hogy ilyen voltam, de nagyon felzaklatott. Persze a suli utolso heteiben ujra elkezdett nezni. Nagyon zavar. Szeretnek vele kibekulni ezek utan, utalok haragban lenni barkivel is. Utolag visszagondolva mintha nem is en lettem volna az, aki nem bocsajtott meg neki. De valahol igazam volt, tudom.


Szerintetek jol cselekedtem? Van meg ra esely, hogy ujra baratok legyunk?

Arra gondoltam, hogy szeptember elsejen szulinapja lesz, es rairok. Megmondanam neki, hogy nem haragszom meg hogy szeretnem ha ujra BARATOK lennenk. Persze mar megint kezdodik a pletyka, hogy biztos mert tetszik nekem, de nem erdekel.


Szoval mit gondoltok errol az egeszrol?

Jol cselekedtem?

Irjak ra, kibekuljek vele?


Legyszi mondjatok el a velemenyeteket, es trollok kimeljenek.


Koszi hogy vegigolvastad, jol esett kiirni ide mindent magambol!



2017. júl. 23. 22:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az elejerol kifelejtettem, hogy jegkorongozik, de ez gondolom a tortenet soran egyertelmuve valik :)
2017. júl. 23. 22:30
 2/12 anonim ***** válasza:
Na ez már regény... :D Jelentkezem ha átrágtam magam. Ha. :D
2017. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

:D bocai a helyesirasi hibakert.

A tortenethez hozzatartozik, hogy meg egy jopar evig nem szeretnek baratot, ez is kozrejatszott

2017. júl. 23. 22:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Te jó ég... :D Legközelebb tömörítsd, mert nagyon cuki de tele van felesleges infóval ezért ne mlepődnék meg ha én lennék az egyetlen válaszoló. :D


Nyilván van rá lehetőség, nézd meg elsején hogy viselkediki, ha már ne mbámul úgy és szerinted túl van rajta akkor már lehettek barátok simán.

2017. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Romaniaban elek, a suli csak 12-en kezdodik, annyi a gond
2017. júl. 23. 22:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor annyit írj hogy boldog szülinapot, és ne nagyon menj bele beszélgetésbe, főleg ha erőlteti mert akkor nyilván nincs túl rajta
2017. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rendben nagyon köszi!

Jöhetnek még válaszok!

2017. júl. 23. 23:03
 8/12 anonim ***** válasza:

Azta, ez tenyleg hosszu volt :DD

Szerintem helyesen cselekedtel, ha nem akarsz baratot meg par evig az tok jo (es szerintem ez a normalis). En nagyon nem birom az ilyen nyomulos kis sunyi embereket, de ha neked nem lett eleged belole es barat szeretnel vele maradni, akkor szerintem probaljatok meg. Irj majd ra a szulinapjan, de azt szerintem se, hogy nem haragszol meg ilyesmik. Figyeld majd meg h a suliban bamulni fog-e meg hasonlok, es az alapjan dontsd el, hogy van-e esely arra, hogy baratok maradjatok, majd utana irj neki, ha ugy dontottel. Ez eleg hosszu mondat lett, bocsi, de azert remelem h erted :D keso van mar :D

Sok sikert a tovabbiakban! (Es amugy tok jo volt olvasni a kis tortenetedet :D)

15L

2017. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! :) Kicsit tényleg, hosszú lett, de le lehet küzdeni! :D


Véleményem szerint teljesen jogosan voltál rá kiakadva! Megzsarolt, aztán hamis dolgokat állított rólad! Én is nagyon dühös lettem volna, de nyilván, ha fontos személy, megbocsát neki az ember. A szülinapján nyugodtan írj neki, jó kezdet lehet :) Viszont magadban tedd fel szerintem a kérdést, hogy ő tudna-e CSAK a barátod lenni, vagy ő mindig is többre vágyna.

Viszont szerintem ezt mindenképp jó lenne megbeszélni, nem jó a harag! Te is megkönnyebbülsz :)

Sok sikert! :D Remélem segítettem egy kicsit!

18L

2017. júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Tényleg nem kell szerintem sem ez a mar nem haragszom duma, ugy is rajon ha mar rairtam. Ha nem tette tul magat rajtam, akkor miert volt az, hogy par hettel azok utan mikor ramirt, ossze akart jonni egy masik lannyal? Pedig tenyleg nem tette tul magat, ugyanugy a kozelemben akart lenni akkor is, es a baratnom hallotta, hogy rolam beszel, mikor elment mellettuk.
2017. júl. 24. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!