Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán nem itt kéne kérdeznem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán nem itt kéne kérdeznem, de vajon hol lehet ismerkedni, és valójában, hogy kell?

Figyelt kérdés
Nem igen volt még olyan, hogy szerelmes lettem volna valakibe, viszont vágyom egy kapcsolatra. Bár így tényleg furcsa.. Olyan volt, hogy tetszett valaki, de túl önbizalomhiányos vagyok, hogy megszólítsak akárkit.. Illetve általában nem hiszem el, hogy tetszenék valakinek, egyébként 16 vagyok, lehet, hogy még várnom is kéne?

2019. febr. 19. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Véletlen nem Veszprémben tanulsz?
2019. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Onnan elég messze..
2019. febr. 20. 08:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokáig próbálkoztam online társkeresőn. Undorító, ami ott megy. Vagy nem ír vissza, vagy a második üzenetedre már nem válaszol, flegma mindenki, like gyűjtésre használják a legtöbben.

Nemrég jelöltem be valakit facebookon, aki ott lakik, ahol én, és beszélgetünk, nemsokára találkozunk. Ő az első, akit random bejelöltem, szóval nem rossz az arány. Én is visszahúzódóbb vagyok, így ez jó megoldás volt. Egyik rokonom is így ismerte meg a feleségét, nincs azzal semmi baj, ha facebookon ismerkedsz. Max nem jelöl vissza.

2019. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:D
2019. febr. 20. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!