Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszene egy ilyen lány vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene egy ilyen lány vagy inkább idegesítő lenne?

Figyelt kérdés
Egy lelkileg nagyon érzékeny lány, akit sokat kell dédelgetni, babusgatni, ápolni a lelkét, komoly, mély témákról beszélgetni vele..persze lehet vele jókat röhögni is, de azért figyelni kell hogy miket mond és hogy beszél vele az ember mert könnyen megbántódik

2019. febr. 23. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Ja hát persze ha szívesen beszélget a két világháború közötti görög irredentista törekvésekről 17/f
2019. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy amúgy milyen a kisugárzása. Lehet így idegesítőnek is lenni, de aranyosnak is.
2019. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Miért lenne idegesítő.

Egy okos férfi felismeri,hogy kivel áll szemben.

Én is ilyen nő vagyok és nem talalok okos férfit 😕

2019. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

hangulatingadozós nőkből volt eléggel dolgom, nem hiszem, hogy tetszene!

20/F

2019. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Én ápolnám a lelkét nagyon szívesen. Tudok alkalmazkodni az érzékeny lelkivilágú emberekhez.
2019. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első a komoly,mély témák,azok lelki dolgok 😃
2019. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Persze, ő is ugyan úgy ember mint mindenki más.

Ha most tegyük fel, lenne ilyen lány és érezne valamit abból legalább tudom, hogy teljes mértékig megbízik bennem és ez megnyugtató tud lenni még ha lelkileg labilis is tud lenni, valahol ott van benne a felismerés, hogy "igen ő mégse csinált rosszat vagy bántott meg, mert szeretem" csak lehet, hogy ő nem találja ezt a választ és segíteni kell neki rálelni.

Nagyon aranyos tud lenni.

2019. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
első., nem pont így értettem de jó poén volt =D
2019. febr. 23. 21:58
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Én ugyan lány vagyok, ne haragudj hogy ezt mondom de én fiúként vagy bárhogy nem jönnék össze egy olyan lánnyal mint amilyet leírtál.

Én nem szeretem ha valaki nem stabil, mivel én elég határozott, magabiztos és erős vagyok, szerintem hülyén nézne ki mellettem ha a párom pityegős lenne. Nem azt mondom, mindenkinek lehet rossz napja/hete amikor érzékenyebb, de hogy valakire állandóan oda kelljen figyelni, nehogy megbántsam... Az ilyen embereket szelektálom ki az életemből mert akármilyen jófej is az illető, ha nem passzolunk.

2019. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Először külsőleg kell hogy tetszél nekem. Ha bejössz, viszont hosszú távon kétlem hogy bírnám a sok babusgatást
2019. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!