Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le?

Figyelt kérdés

15L

Allítólag egyik osztálytársamnak bejövök, de én nem rá "hajtok" , hanem egy másik fiúra. Elég idegesítő az, hogy a barátnőm is állandóan engem cikiz vele és elegem lett belőle! Nem vagyok egy szókimondó lány, tehát valahogy máshogy szeretném a fiúnak és a barátnőmnek is a tudtára adni, hogy konkrétan lek@kálom ezt a fiút akinek bejövök!

Má nagyon idegesít!!

Legyetek szivesek valami jó tippel ellátni engem!

Köszi!



2017. máj. 18. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
15 évesen inkább a sulira figyelj, ne pasizgass, nem most fogod megtalálni életed szerelmét, plána ha te is ilyen idióta p*csa vagy, mint a többség.
2017. máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, figyelj kb. 10 mondtot írtam le és máris h*lye p*csa vagyok, hát igazad van ezt így el is lehet dönteni! De ha tudni szeretnéd, ha nem 4,7-es az átlagom emelt szinten, de természetes hogy h*lye vagyok! Attól hogy te olyan környezetből származhatsz attól nem mindenki olyan! De mindenkinek más a véleménye!
2017. máj. 18. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is az első kommentelő egy f@** másrészt szerintem a Barátnődnek nyugodtan, nyíltan megmondhatod, hogy neked valaki más tetszik, és a fiúhoz majd menj oda suli után és beszélges vele arról a fiúról aki tetszik neked. Vagy ha ez nem tetszik még megmondhatod neki nyiltan is. Én több ötletett nem tudok adni. Remélem segítettem!

2017. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne vágj fel pls mert az ilyet nem szeretem.

Sorry.

A kérdésre válaszolva pedig sztem az eköttem válaszoló jó tanácsot adott.

2017. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó tippel ellátni :,D

Drágám ez a te harcod,ha azt mondjuk fogd meg és lökd le a lépcsőn,akkor le fogod lökni lépcsőn?

Legyen benned annyi,hogy odaállsz elé és szemtől-szemben elmondod,hogy nem kérsz a társaságából....

De erre magadtól is rájöhettél volna.

2017. máj. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy "jólesik a közeledésed de már alakulóban van nekem egy kapcsolat, sorry".
2017. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mellékesen megjegyezném, hogy ha arról a fiúról kiderülne (akire hajtasz), hogy azt mondja a hátad mögött, hogy "milyen idegesítő ez a lány, konkrétan lek..álom őt", akkor majd ne mond azt róla, hogy mekkora egy szemét ez a srác ;)
2017. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Figyelj az a baj hogy akibe én szerelmes vagyok érzem hogy ő is közelít felém! De az osztálytársam miért jön utánam mint egy kullancs, ha elég feltűnően kerülöm?!
2017. máj. 20. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!