Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon idegesítő a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon idegesítő a barátnőm öccse. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha náluk vagyunk akkor folyton a nyakamon lóg az öccse. Nem tudunk kettesbe lenni, nem lehet semmi olyan témát kibeszélni amit ő nem hallhat. Ha a barátnőm szobájába fekszünk es filmet nézünk akkor se tudunk megnézni egy filmet,mert folyton nyaggat, hogy játszak vele. Egyébként 8 éves az öccse. Rá szólni nem merek mert akkor megsértődik, elkezd hisztizni és egyébként is jó benyomast akarok kelteni a szülei szemében. Szóval röviden annyi a gondom, hogy nem tudok kettesbe lenni a barátnőmmel. Azt hiszi, hogy azért jöttem hogy vele játszak? Valami megoldás vagy valaki volt már ilyen helyzetbe es hogy oldotta meg? 17F

2019. febr. 24. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudsz gyerekekkel bánni, én meg tudnám simán oldani hogy menjen el a szobájába...
2019. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy 8 éves gyerek már van annyira értelmes, hogy el lehessen neki magyarázni, hogy kettesben szeretnétek lenni a barátnőjével.


Mondd neki, hogy most a nővérével szeretnél lenni, de később játszol vele. Viszont fontos, hogy később tényleg játsz vele! De ha esetleg mégis megsértődik a fiú, akkor a szülőkkel kell beszélni. Egyébként is, ők hol vannak ilyenkor? Nekik kéne lefoglalni a kicsit, nem nektek.

2019. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott az elején nem barátnő akart lenni, hanem nővér, bocsi! :D
2019. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha bármi rosszat mondok akkor megsérődik, én leszek a rossz. A barátnőm meg nem szereti ha szomorú ezért próbálja megvigasztalni, aminek a végén mellettünk fog kikötni. Már nem azért de elegge rosszul van nevelve, mert még a szüleire se hallgat. Valahogy mindig a gyerek akarata győz. És már szóltam ez miatt a barátnőmnek de nagyon ő se tud valtoztatni a dolgokon... Meg ahogy észre vettem nagyom erzekeny úgyhogy ha elküldöm akkor annak nem lesz jo vége...
2019. febr. 24. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!