Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lekéne állnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lekéne állnom azzal, hogy több lánnyal beszélgetek egy időben? Nem szemétség ez?

Figyelt kérdés
Jelenleg 3 lánnyal ismerkedek és mind a 3 nagyon bejön... Abból az egyikkel már találkoztam is és ezek ellenére is bejön mind a 3.. Úgy hogy az egyikkel már randitam nem köcsögség, hogy a többivel is megbeszéltem egy találkozót? Mivan ha ezek ellenére is tetszeni fog mindegyik? Szerintetek?...

2019. márc. 3. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Axel te vagy az? :"D


Mellesleg, de eléggé köcsgség, ezt fiúként mondom.

2019. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az Axel az valami név? Nem vagyok Axel. 😂
2019. márc. 3. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha én lennék bármelyik lány apja, biztosan kiherélnélek.


Persze erre nem lenne szükség, ha lenne annyi herém, hogy rendesen neveljem a lányaimat, hiszen akkor nyilvánvalóan szóba sem állnának >ilyenekkel<.

2019. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szevasz Király! Figyelj ide, én azt feltételezem, hogy te nagyon nem a szerelemre mész, ha nagyon szerelmes lennél akkor egy konkrét lányra hajtanál akinek éjjel nappal írogatnál stb, hogy közelebb kerülj hozzá. Demokratikus fiatal vagy jogod van ismerkedni, de ne használd ki egyiket se, éljél azért és próbálgassad magadat és majd eljön egy lány akivel full random a sors segítségével egymásra találtok. Légy esznél és ne csinálj magadnak bajt, hidd el a lányok ilyen esetekben összetartanak és úgy kikapsz hogy csak na!
2019. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem lenne szívem kihasználni egyiket sem, még csak ismerkedünk.. Semmilyen intimebb dolog nem történt még..
2019. márc. 3. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Remekül definiáltad,mi is a különbség a fiú és a férfi között: Te.
2019. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, és nekem nagyon rosszul esne, ha a fiú, akivel irogatok, és bejön nekem, kiderül, hogy ugyanezt csinálja még másik 2 lánnyal. Ezt most tapasztaltam is, de mondjuk nem ugyanaz, mert akivel en ismerkedtem, egy ido utan (2 nap soksok beszelgetessel) már úgy tűnt, nem nagyon érdeklődik irántam, és rá egy hètre ír a barátnőm, h ráírt az a csávesz, de lekoptatta, én azonnal megutáltam!(nejó, nem teljesen, mert elegge bejon, de irto duhos vagyok raa!)


Lényeg a lényeg, ezt nem kène csinálnod...ahogy mondták már előttem, persze, èlj, fiatal vagy, stb., de ne vidd túlzásba!:))

2019. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
#7: Manapság már csak az írogatás a menő?
2019. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!