Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi legyen a következő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi legyen a következő lépés, hogy ne szúrjam el?

Figyelt kérdés
A suliba jár egy srác (fiatalabb nálam fél évvel, de amúgy nem látszik), aki már hónapok óta folyamatosan néz. Mikor felveszem vele a szemkontaktust, nem veszi le rólam a szemét, mosolyog, ha mosolygok, meg néha rámköszön a folyosón. Együtt járunk edzésre, (nyilván külön csapatban edzünk) de akkor is mindig figyel. Ma igyekeztem ignorálni, hogy egy kicsit húzzam az agyát, pl. nem köszöntem neki, elkaptam a tekintetem, de nem tudom, mi legyen a következő lépés. Szerintetek?

2019. márc. 6. 20:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy 18L
2019. márc. 6. 20:37
 2/2 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján tetszel neki csak nem mer lépni. Szerintem fél attól hogy idősebb vagy tőle, ez szokta a fiúkat feszélyezni. Én azt a tanácsot adnám hogy nyiss felé egy beszélgetéssel. Az edzés tökéletes erre. Sok sikert! :)
2019. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!