Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a következő lépés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a következő lépés?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok. Valószínűleg szerelmes belém. Vagyis folyton azt mondja, háromszor mondta hogy viccel de úgy viselkedik mint aki tényleg szerelmes belém. Meg mások is azt mondják. Egyszer hallotam hogy a legjobb barátja azt mondja valakinek hogy szerelmes belém.

Nemrég elmondtam neki hogy szeretem, igaz nem szó szerint de ha nem hülye biztos rájött mi a helyzet.

Az a baj hogy ugyanúgy viselkedik azóta mint szokott. Én szeretném hogy járjunk vagy valami történjen de fogalmam sincs mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

A válaszokat előre is köszönöm.


2018. máj. 23. 19:13
 1/5 Lazy Lover ***** válasza:
hívd el randira :)
2018. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valoban,hivd el randira :)
2018. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezd el simogatni a kukijánál
2018. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De nem furcsa az ha egy lány hív randira egy fiút?

#1,#2 köszönöm a válaszokat:)

2018. máj. 23. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazabol en meg soha nem hivtam el fiut randizni csak a filmekben latom neha mennyire romantikus tud lenni neha,amikor a lany kozeledik...
2018. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!