Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mi van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi van?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik. Már régóta ismerjük egymást (4 év) sosem utáltuk egymás, el tudtunk lenni egymással. Voltak szituációk amikor közelebb kerültünk egymáshoz, de én még ekkor nem éreztem úgy iránta semmit. Volt egy eset amikor egyszer a legjobb barátja odajött hozzám megkérdezni, hogy bejön-e nekem a fiú, én azt mondtam, hogy nem.

A fiúval eltávolodtunk, de egy idő után megint egymásra találtunk, valahogy beleszerettem.

Viszont most és pár hónapja az a helyzet, hogy elvileg van neki barátnője, viszont egyre többet veszem észre, hogy néz. Szemezgetne, amikor fiúval beszélgetek mindig figyel, közelebb jön, nagyon figyel ha beszélek órán...stb. Ezzel nem.is lenne úgy baj, de barátnője van. Mindig minden szünetbe lemegy hozzá. Viszont ha a barátnőjével akkor is engem néz.

Most akkor mi van?

Ha tetszek neki miért van barátnője?


Köszönöm annak aki elolvassa, időt szán a kérdésre!



2019. márc. 7. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fontos vagy neki, úgyis szakít a barátnőjével és közeledni fog feléd.
2019. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy néz, nem jelenti azt, hogy akar is valamit, vagy hogy bejössz neki. Inkább csak védelmez, mint barátot, és figyel. Ha meg felkelt az érdeklődése, akkor majd szakít a csajjal.
2019. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket!

Én fogalmaztam rosszul.

A jóban létet ne úgy értsétek, hogy barátok, haverok. Mindennap beszélünk, de nem annyit és nem úgy, mint egy baráttal.

2019. márc. 8. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Most minket próbálsz győzködni, hogy ez nem barátság? Mert úgy látom, hogy az a vágyad, hogy összegyertek, és ezért képes vagy bebeszélni magadnak (és nekünk is) hogy ez nem szimpla barátság. Nekem is volt egy halom fiú haverom, és egyik sem azért bámult, mert mást akart volna, mint barátság. Sőt, volt, amelyikkel együtt is aludtunk, mégsem volt több.
2019. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem ő se tudja mit csináljon. Te is jelentesz neki valamit de lehet úgy gondolta hogy veled nem léphet tovább és ezt lehet másba találta meg
2019. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!