Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit én ismerek de ő nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit én ismerek de ő nem ismer engem, azzal lehet köztünk valami?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit egy táborban láttam de nem beszéltem vele meg semmi csak néha osszeneztunk meg ilyesmi.

Nem hiszem hogy ismer engem mert egyszer rá írtam és úgy csinalt mintha nem ismerne.(kb 4-5 honappal a tabor utan irtam rá asszem)

Azóta nem is beszéltem vele meg semmi de olyan jól esett mikor rairtam akkor és volt benne egy sanda gyanúm hogy lehet emlékszik..

Az egyik barátnőm sokat beszélt vele és így én is tudok róla csomó mindent ,na de mi van akkor ha a srác nem ismer engem de én már "mindent" tudok róla?

Ha esetleg osszehozna vele a sors mit tegyek?

Szerintetek emlekezett ram?



2019. márc. 9. 22:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Btw ez mar 3 éve volt.
2019. márc. 9. 23:00
 2/4 A kérdező kommentje:
Félek hogy megváltozott de egyszerűen kell.Nem tudok magammal mit kezdeni 3 eve.AKAROM.
2019. márc. 9. 23:07
 3/4 anonim válasza:
Hát ha ennyi év után is szereted, akkor sztm írj rá... Ha más nem akkor úgy mint egy vad idegen, beszélgessetek és majd kialakul...
2019. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem emlekezett. Es attol hogy rad nezett neha,az kicsit se biztos hogy szandekos volt. Lehet hogy veletlen. Csak bele kepzeled.

Ha ő nem ismer teged, akkor nem igazan lehet koztetek barmi is, ahhoz neki is ismernie kell teged.

2019. márc. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!