Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsek el valakit,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el valakit, akit szinte nem is ismerek?

Figyelt kérdés
Minden nap látok valakit a suliban aki kegyetlenül tetszik, de pontosan tudom, hogy soha nem jönne össze a dolog és igazából jelenleg nem is nagyon akarom, csak annyira elvarázsol mindig, mintha évek óta ismerném. Egész nap őt keresem, itthon meg nagyon hiányzik, pedig épphogy a nevét tudom. A suli miatt még csak kerülni sem tudom, szóval ez a módszer kilőve. Valaki?

2015. okt. 13. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi:D

Na viccen kívül,szerintem keress valaki mást,tudom ócska szöveg,de mondjuk ha van egy haverod,neki is biztos vannak haverjai és hátha a haverjai közül megtetszik valaki,és akkor róla már egyből tudsz jó pár dolgot a barátod által.

Kicsit zavaros,de remélem megfogtad a lényeget:)

2015. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen értem, de pár dolog miatt most nemigazán lenne időm kapcsolatra, meg annyira nem is szeretnék, tudom idiótán hangzik, de hosszú..:D Úgyhogy nemhiszem hogy direkt ismerkedni járnék, csak őt akarom kiverniba fejemből, de köszönöm!:)
2015. okt. 13. 21:48
 3/5 anonim válasza:

##


elfelejtés helyett, nem lenne egyszerűbb kicsit megismerni? Pár szótól, sokat változnának a dolgok.

2015. okt. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeptember óta kb egyszer ha rámnézett, nemhiszem hogy odamegyek hozzá hogy "Szia tetszel mizu?" :D
2015. okt. 14. 21:09
 5/5 anonim válasza:
#4 Ismerős eset. :D
2016. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!