Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha láttam a buszon és bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha láttam a buszon és bejön mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden nap látom a srácot a buszon.Arra gondoltam megnézném valahogya bérletén a nevét, és bejelölném facebookon.Vagy ez nagyon hülyeség?Utána esetleg ha tudnék mellé ülnék vahy ilyesmi, hátha veszi a lapot.

Esetleg még tippek?



2019. márc. 11. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Ülj mellé és kérdezd meg, h "te is ezen a buszon utazol?".

Viccet félretéve. A legegyszerűbb az ha mellé ülsz. Ha isteni csoda történik, akkor ő fog megszólítani. Ha nincs akkor neked kell kitalálni valamilyen kezdeményező szöveget.

2019. márc. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Attól hogy melle ülsz, ne várj tőle csodát. Én se kezdem fűzögetni a csajokat, mert mellém ültek a buszon. Ülj le mellé, és kezdj el beszélgetni vele, persze ha minden nap látod ne kezd úgy hogy "nahát te is ezzel jössz?" mert több mint valószínű hogy ő is látott már párszor téged ugyanazon a buszon. Inkább azt kérdezd hova utazik, hogy mindennap ezzel van. Vagy írd le a számod egy papírcetlire, ülj le mellé, rakd magad alá a papírt, aztán állj fel vmikor, ha szerencséd van akkor felhív. Vagy írd rá az instád címét. Az lenne a legjobb.
2019. márc. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Sokszor mellém ülnek a buszon öregnénik és azonos neműek is, jézus, eskü azt hitten hogy csak ülni akarnak, de most hogy ezt írod :/ Amúgy ha én lennék a srác, akkor nyugodtan gyere oda nem harapok (annyira) :P


20/f

2019. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

(A mai ehez hasonló kérdést is ém tettem ki, azthittem ez letörlődött mert nem találtam a kérdéslistámban)

2019. márc. 12. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Írjál neki magadról, ha látod rajta, hogy tényleg aranyos, azt ha akar, majd keres.
2019. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*mán , borítékba' add oda.

Meg pl nemtom , most valami plüssmacis csillogós képeslap van a szemem előtt, akár rajzolt, akár nyomtatott.

2019. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!