Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Làttam a neten egy vonatbalese...

Làttam a neten egy vonatbalesetes videot, hogy levàgta a làbait a vonat egy illetőnek, de nemi szerv felett, meg fenék felett de a belei lògnak .. , , , ,?

Figyelt kérdés
De még él az illető és beszél is vizet is adnak neki, mennyi az esélye hogy egy ilyen sérülés utàn valakit megmentenek ha gyors orvosi ellàtást kap?
2018. okt. 12. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
99,99999999999% bizonyossággal semmi esélye. Még néhány percig életben lehet, aztán annyi...
2018. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten.... Semennyi... Valami még összetartja, addig, amíg el nem mozdítják. Szörnyű.

Hasonló igaz sztori, bár ez szerencsésen alakult. Ismerősöm egyik kollégája építkezésen dolgozott, és valami ráesett, de olyan szerencsétlenül, hogy kiestek a belei, viszont a fickónak volt annyi lélekjelenléte, hogy visszanyomta és tartotta, amíg a mentők kiértek, akiket ő maga hívott fel. Szeretem amúgy a horrorfilmeket, de azért ezek a valóságban megtörténve nagyon szörnyűek lehetnek.

2018. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

konkrétan akkor félbe vágta...

ha nem éli túl akkor még szerencsésebb...

van az a baleset ami után nem élet az élet


amúgy szinte semmi az esélye, hogy életbe marad egy ilyen után, ha a kórházba törtenne egy műtőbe, felkészült orvosok mellett akkor sincs sok esélye

2018. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem éli túl, de talán jobb is így neki.


Amerikában volt egy nő aki csimpánzot tartott "háziállatként". Egyszer szerencsétlen állatnak elkattant valami és letépte a nő arcát... Amilyen élete annak a nőnek azután volt....

2018. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi. Egyrészt perceken belül elvérezne, másrészt, ha túl is élné, max. 1-2 napon belül elsorvadnának a belei, és amiatt halna meg. Nincs az a műtét szerintem, amivel meg lehetne menteni, főleg nem annyi idő alatt, mint amennyit még amúgy túlélne.
2018. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Kevés az esély, de volt már rá példa. Annyi adrenalin szabadul fel, hogy nem érez fájdalmat, beszélni is tudsz vele, de az kicsit már ilyen önkívületi állapot. Az, hogy elvérzik-e az is egy fura dolog, mert azt gondolnád igen, de egyrészt az erek összeszűkülnek, a vonat kerekei meg a nagyereket van amikor összeégetik, emiatt nem vérzik el. Jobb meghalni szerintem ilyenkor....
2018. okt. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eléletben túlélhető, de minimális az esélye mivel traumatikus esetben rengeteg tényező okozhatja a gyors halált. Hemikorporektómiának hívják amikor a teljes medencerészt, a nemi szervekkel együtt eltávolítják, azaz ezután köldök alatt véget ér a törzse az illetőnek. Tervezett műtétnél is kockázatos.
2019. nov. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!