Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is bejönnek a fogszabál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is bejönnek a fogszabályzós lányok?

Figyelt kérdés

Eddig is nagyon tetszettek, de ma volt egy olyan eset, hogy láttam egy lányt, aki egyáltalán nem tetszett, mikor kicsit elmosolyodott és láttam, hogy fogszabályzós akkor viszont nagyon megtetszett.

Mással is volt már ilyen?? Esetleg más egyéb dolog amitől ellenkező nemű partner egyből vonzóbb lesz??



2019. márc. 17. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Hát én a tüzes vasvillára gerjedek...

Mindenkinek más tetszik. Tuti van sok ember akinek tetszik, csak ügyes csajt szerezz.

2019. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Valahogy nekem is nagyon bejönnek... + fogorvosnak tanulok:D
2019. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg te kérdező fogszabályzós vagy, mivel akkor nem meglepő? Vagy az is lehet, hogy gyerekkorodban volt valami ilyen behatás, történés, amitől tetszenek a fogszabályzós lányok. Minden fétis gyerekkorban alakul ki az emberben, csak később jön rá, hogy van neki olyan. :D

18/F

2019. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3

Nem volt fogszabályzóm, nem is volt rá szükségem, családban senkinek se volt. 16 éves koromig csak a filmekben láttam, de ott is csak ezt a csúnya régi típusút és eléggé vissza taszító volt. Nem igazán mondanám fétisnek, egy barátnőmnek volt csak eddig fogszabályzója, de vele se szándékosan ismerkedtem meg, később derült ki, hogy van neki. De már előtte is kezdett tetszeni a fogszabályzó, de nem igazán rémlik semmi hatás, pozitív vagy negatív élmény.

2019. márc. 19. 21:17
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Én fogszabályzósként tapasztalom, hogy ez inkább hátrány mint előny. A legtöbb embernek nem tetszik a fogszabályzó...
2019. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
#5 ohh igen? Pont nem arra bukok aki igenytelen vagy nem apolja a fogat...
2019. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem irtóra bejönnek!
2019. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Imádom őket
2019. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül :D

21 éves vagyok már, de nem is igazán ismerek ilyeneket, akiknek egyből vonzóbb egy lány, amint villan a fogszabályzó.

A fogszabályzó és a szemüveg ami nagyon bejön egy lányon, ha meg fogszabályzós és szemüveges is, akkor nagyon ideál :D

2019. ápr. 23. 22:16
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Sosem volt fogszabim, de bekattanok a fogszályzós fiúktól( tudom, nem ez volt a kérdés)

16/L

2019. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!