Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is bejönnek a fogszabál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is bejönnek a fogszabályzós lányok?

Figyelt kérdés

Eddig is nagyon tetszettek, de ma volt egy olyan eset, hogy láttam egy lányt, aki egyáltalán nem tetszett, mikor kicsit elmosolyodott és láttam, hogy fogszabályzós akkor viszont nagyon megtetszett.

Mással is volt már ilyen?? Esetleg más egyéb dolog amitől ellenkező nemű partner egyből vonzóbb lesz??



2019. márc. 17. 20:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én agykutató vagyok. Ezeket a kérdéseket csak pszichológusok teszik ki,hogy számítógéppel így elemezzék a férfiak lelki állapotát, hogy megtudnak még bízni a nőkben. Mert , ha még mernek udvarolni vagy beszélgetni a nőkkel vagy tiszteletet adnak nekik ,akkor tudnak tovább adót emelni a politikusok és tovább növelni a munkanélküliek táborát.
2019. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!