Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van mostanában a buszos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van mostanában a buszos kiszemeltekkel?

Figyelt kérdés

mármint biztos tudjátok, hogy mire gondolok..

mikor például minden reggel munkába/iskolába menet a 7 órási buszon ott ül egy tökéletes példány az ellenkező nemből, te pedig csak nézed,hogy hogyan lehet ilyen jól kinézni..


biztos nektek is volt/van ilyenetek, vagy valami ehez hasonló sztoritok, ami vicces vagy kínos esetleg érdekes.. na ezek érdekelnének engem, szóval ha esteleg van ilyen sztorid és persze időd kérlek leírnád?



2019. márc. 20. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sajnos nem nagyoon van ilyen storim max egy ami nem is vicces meg nem is annyira kinos inkabb csak ilyen "hat igen ez a valo elet" dolog xd

Annyi volt hogy neha baratnommel mentem egy buszon es volt ott egy szimpatikus srac akivel eleg sokszor szemeztem , egy alkalommal elmemtunk osztalytarsaimmal egy parkba talalkozni es guess what ott volt az a srac a buszrol a baratnojevel em meg ezek utan eleg kellemetlenul ereztem magam hogy olyan sokat szemeztem vele,utana a buszon mar nem annyira erdekelt tudva hogy van parja ezert igazabol azots csak igniralom 🤷🏼‍♀️

16/l

2019. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Másoktol én is midnig hallom az ilyen történeteket hogy milyen jó csávót/csajt lesnek minden nap a buszon de én általában csak ugyan azt az öreg nénikét látom újra és újra. Viszont mostanában van egy srác a busz megállóban akinek rózsaszín haja van és alapból tökre bejönne meg aranyosnak tűnik de az az érzésem hogy meleg szóval erről ennyit lol... meg van egy kb 11 éves kis srác aki mindig a buszon ül és szinte még alszik és már többször is megdicsérte a cipőm és mondta hogy ő is ilyet akar (fekete conversem van) és vele szoktam néha beszélgetni, mondjuk ez általában abbol all hogy ő magyaráz nekem valamiről en meg csak bologatok, de amugy aranyos
2019. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!