Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Máregyideje figyelek egy fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máregyideje figyelek egy fiút és õ is engem. Megkerestem interneten beszélünk mindennap. Találkozgatunk is. De mostanàban feltünt hogy furcsa . Vissza ír meg minden írja hogy találkozunk aztán lemondja ez mért van?

Figyelt kérdés
Indokok : ott hagyta a pénztàcáját a haverjánál ,utána meg baj is lett a végén ott , vagy dolga van ,mindig közbejön valami ...nekem tetszik nagyon meg minden de már látták más lányal is rá is kérdeztem azt mondta 8 éve ismeri ne aggòdjak... De bezeg ha én más fiúval vagyok õtt zavarja meg csalòdik bennem ez most mi ???tetszek szerintettek neki? Úgy volt hogy hagyjuk egymást 1 òra múlva mégis írt szerintettek ?

#fiú #furcsa #tetszik #ezmostmiii #vvalaki
2018. jún. 12. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak fél találkozni, fél az elutasítástól.


De az is lehet h rájött hogy nem jössz be neki...

2018. jún. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fél
2018. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. jún. 13. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!