Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ha bejön egy kettővel felettem járó srác és ő valószínűleg max a nevemet tudja és nem tudom mit tegyek azon kívűl, hogy gyakran a szemébe nézek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 23. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit
2019. márc. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engedd el. Ez egy plátói szerelem, tehát még ha valami varázslatos módon (amire ne haragudj, de nincs sok esély) összejön, akkor is csalódás lenne az egész mert ez az egész elméleti síkon, a fantáziádban működik. Ha megpróbálnál hozzá közelebb kerülni (bejelölni, beszélgetni) az is erőltetettnek hatna. Ha érdekelnéd, akkor keresne ő.
2019. márc. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerősöd, aki ismeri őt? Kérd meg, hogy vigye el bemutatni és beszelgessetek.
2019. márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként érdekes ez a kérdés, mert régebben máshogy vélekedtem volna de éppen a minap volt egy lány, akit az iskolában többször is láttam, de a nevét sem tudtam, és az arcát sem jegyeztem meg annyira, tehát csak úgy ránézésig jutott a dolog, semmi fantáziálás meg ilyenek. Annyira nem tetszett, de egyszóval egy a sok közül. Erre múlthéten jött velem szembe a barátnőivel(iskolán kívül, egyedül voltam), nem is figyeltem őket csak futólag rájuk néztem, pont telefonáltam és a csaj rámköszönt, hogy Szia, közben mosolygott, nagyon aranyos volt. Lehet pont azért mert telefonáltam és nem is nagyon lett volna esély arra, hogy másról is beszéljünk, így több volt benne a stenk. Én meglepődtem rajta, meg totál nem számítottam rá, egy átlagos lány így ideköszön, de ez megfogott és így biztosan jobban fogok rá a jövőben figyelni. Pedig nagyon sok lánynak tetszek, akiket jobban ismerek azok bókolgatnak is, de így, hogy ismeretlen, akivel soha egy szót nem beszéltem rámköszön, ilyen ritkán volt és most nagyon tetszett. Főleg így, hogy szemtől szemben, mivel már olyan volt, hogy mikor pl. pont mellémért valaki akkor köszönt, de azt sem láttam, hogy ki az csak hátulról, amikor visszanéztem, valszeg szándékosan, vagy nem tudom. De volt olyan is, hogy mentem befelé a bejáraton és kint ültek, ott egy csaj kérdezett valamit és úgy kezdett volna hozzá a beszélgetésbe, ha nem siettem volna. Bár nekem eleve tetszenek a lazább csajok, de így mostmár várom, hogy legközelebb lássam(am a nevét, hogy melyik osztályba jár, semmit sem tudok róla most sem, azt sem tudom hanyadikos csak tippelni tudnék). :)

Tehát nem kell feltétlenül szöveg, meg ilyenek, mert pl. nekem ez így nagyon bejön, hogyha valaki nyíltan, magabiztosan, aranyosan, mosolyogva rámköszön. Utána én úgyis kérdezek, meg folytatom a beszélgetést mert szeretném megismerni, szóval nem kell azon aggódnod, hogy majd a srác nem fog mit mondani(bár ez a sráctól is függ). Illetve én annak is igent mondanék, aki számomra átlagos, mert adok neki egy esélyt, időmből kitelik, hogy dumálgassunk, lehet, hogy nagyon jóban leszünk, lehet hogy összejövünk, lehet, hogy ha nem tetszik a stílusa, akkor többet nem találkozunk. Majd kiderül, de ez a srác hozzáállástól függ, hogy hogy reagál egy ilyenre.

18/F

2019. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!