Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz lehetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz lehetek, ha 18 évesen egy lánynak sem kellek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 17:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Ha gondoljátok küldök képet.

Mondanátol majd véleményt?

2019. márc. 25. 05:46
 12/20 anonim ***** válasza:
Persze, ha ez megnyugtat :)
2019. márc. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 melnik válasza:
Lehet,hogy csak rossz közegben kereskedsz!
2019. márc. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nyugodtan küldj képet,őszintén megmondom a véleményem.
2019. márc. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha ez segit kuldhetsz.
2019. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ne legyetek elkeseredve, se fiúk, se lányok. Nézzétek meg ezt a videót - Csides Kata nagyon jól összefoglalja a dolgokat (fiú-lány kapcsolat, mi miért van), minden embernek látnia kéne. A címe ne zavarjon meg senkit - a kapcsolatokról beszél.

https://www.youtube.com/watch?v=kKvzpFMSvT4



Egyik válaszoló írta, hogy lehet, hogy nem a megfelelő közegben keresed a lányt - nos ez nagyon valószínű, hogy így van.

Kérdező, próbáld meg megfogalmazni magadnak - akár le is írni - hogy kb. milyen lányt keresel (nem elsősorban a külsőre gondoltam, hanem tulajdonságokra) és akkor már el tudsz indulni egy vonalon. csak hogy mondjak egy példát: ha pl. egy sportos,mozgékony lányt keresel társnak, akkor ne könyvtárba menj ismerkedni :-)


Egyébként meg 18 évesen nagyon fiatal vagy, nem kell elkeseredni.

Azt meg főleg nem, hogy egy lánynak sem kellek: jó esetben TE hódítod meg a lányokat, nem Neked kell "behódolni" a nőnek

2019. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Bigatti válasza:
Akkor ismerkedj meg az előttem író 18 éves lánnyal!
2019. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha gondolod kuldhetsz kepet szivesen irok velemenyt.


A kerdesre valaszolva nem egyaltalan nem gaz, sok minden lehet ennek a forrasa hogy miert is nem talaltal eddig magadnak olyan lanyt akivel mukodnenek a dolgok de biztos hogy nem kestel meg el es boven van idod .

2019. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Nem kötelező elsietni a dolgokat....

Ha kíváncsi vagy a véleményemre,akkor küldhetsz képet.;)

2019. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hali! Én is hasonló cipőben voltam/vagyok, én is 18 vagyok. Egy ideig keseregtem ezen, hogy másoknak miért megy olyan könnyen, nekem meg még csak potenciális helyzeteim is alig voltak. Aztán elkezdem olyan haverjaimat figyelni akiknek ez könnyen megy és egy különbség volt köztem és köztük. Amíg én otthon ültem meg pár hasonló barátommal sörözgettem, addig a ők tettek érte, elmentek olyan helyekre ahol lehet ismerkedni. Meg amikor olyan helyzet volt, akkor nem a sarokban ültek és nézték a csajokat, hanem odamentek és dumáltak velük. Tényleg csak a mentalitáson múlik. Én is most változtatom meg az életemet, megyek el több helyre társaságba, edzek stb.


Fiúnak azért jó lenni, mert tényleg rajtad múlik, hogy mennyire vagy sikeres. Ha nem is vagy annyira szép, de edzel, normális hajat vágatsz, jó ruhákat hordasz, felszedsz egy kis önbizalmat, megtanulsz úgy beszélgetni, hogy azt élvezzék, akkor már egész jó vagy. Így egy 10/3-mas csávóból felküzdötted magad egy 10/7-esbe. Amivel már bőven elvagy. Ez viszont egy hosszú folyamat sok türelem, erő, energia és egy kis pénz kell hozzá.

Sok sikert!

2019. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!