Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy kicsit pattanásos lánnyal?

Figyelt kérdés
Amúgy aki szép...mindig rendezett a haja, szép/átlagos arca, jó alakja van...és van mondjuk egyszerre 2-3 pattanása, de lekorrektorozza.
2019. márc. 26. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Nálam a makulátlan bőr, alapfeltétel. 19/f
2019. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, semmi baj nincs, nem ezen múlik


szóval a kérdésre a válasz igen


F

2019. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen össze jönnék egy ilyen lányal, mert tudom azt, hogy ez csak múló állapot, majd kinövöd ezt az időszakot és utána baba arcod lesz, a serdülő kor ezzel jár!
2019. márc. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Ha elfedi, akkor semmiképpen. Ha csupa pattanásos az sem érdekel. Tudod a pattanás elmúlik, a hülyeség meg örök.
2019. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Igen, de a túlzott vakolat lehet, hogy zavarna. Ezt láttatlanban nem tudom megmondani. Maga a pattanás amúgy nem zavar.
2019. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Figyelj,szerintem nem ezen múlik.

Ha valahogy megfogja a fiút benned valami,akkor nyert az ügy.

Én például szeplős,és enyhén pattanásos vagyok (kezelem ilyen arcmaszkkal néha-néha),és omlottak értem a hím neműek.

Csakhogy én nem is nagyon álltam szóba olyanokkal,akik a külsőmre mentek,mert az igazi szépség belülről fakad,és nem a külsőből.

2019. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Utálom a sminket. A pattanással nincs bajom, de aki sokat sminkkel, meg mindent sminkkel akar eltüntetni azzal igen.
2019. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy a pattanás tiniként teljesen normális?

Majd ha neked is lesz, vajon milyen érzés lenne, ha ez miatt elfordulnának tőled? Pedig attól ugyanaz az ember vagy, mint pattanás nélkül.

A pattanások elmúlnak, meg lehet őket kezelni. Ebből a kérdésből már kiderült számomra, hogy nem is vagy szerelmes belé, mert akkor az nem foglalkoztatna téged, hogy más mit gondol arról, hogy van pár pattanás a barátnődön.

Remélem te tökéletes vagy.

2019. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
A korrektor és a smink két teljesen külön dolog. Szerintem pár embernek nem ártana utánanézni pár dolognak, mert már vakolatot látnak a másik arcán egy kis korrektor miatt....
2019. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem a pattanásai fogják meghatározni.
2019. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!