Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy fiús...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy fiús lánnyal? 16L

Figyelt kérdés
A barátnőim folyton ezzel cseszegetnek hogy ha igy öltözködöm nem lesz soha barátom.(viszonylag rövidhajam van nem járok kimondottan lányos ruhákban általában de tudok nőies is lenni ha úgy tartja kedvem)

2019. jan. 10. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem, de ez nem feltétlen, ha megfog a belső, akkor igen. Nekem lényeges az, hogy egy lánynak minimum vállig érő haja legyen.
2019. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Ha gondolod elmehetünk meginni együtt egy sört... de össze nem jönnék veled. :D
2019. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 csakénvagyokaznyugi válasza:
100%

Van a suliban egy nagyon fiús lány, de ő elég igénytelennek tűnik, a beszédén is érződik, hogy azok közé tartozik aki nem valami okos, és szívesen szól be másoknak "mert ő a valaki".

De vannak olyan lányok akiknek kimondottan jól áll ez a fiús stílus, bátyámnak az előző barátnője is nagyon fiús volt, jelenleg is van a lánynak barátja, és biztos vagyok benne, hogy neked is lesz előbb-utóbb valakid. :)

2019. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például nagyon bejönnek a fius lányok mert olyan titokzatosak számomra.
2019. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Soha.
2019. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem befolyásoló tényező én igen járnék :)

19f

2019. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem be jönnek az ilyen lányok. Jobb az, ha egy csaj nem rinyál és nem egy πna barbi, hanem tényleg nőiesebb. Az, hogy fiúsan öltözködik az nem azt jelenti, hogy ténylegesen fiú ruhába jár, hanem, hogy nem úgy öltözködik mint egy pláza cica. Nekem ez személy szerint imponál. Én rosszul vagyok a "lányos" lányoktól, akik már sírnak ha koszos a cipőjük és mindíg csak a divat szerint öltözünk, meg márkás és drága cuccok, mert csak így lehet valaki menő.


Szerintem az ilyen "fiús" lányok az igazi nők, a legtöbb batátnőm ilyen volt és ki is jöttem velük. De az ilyel elkényeztetett pláza cicusokkal valahogy nem. Nem is értem, hogy valaki mit szeret rajtuk, oké azt értem, hogy nagyon jol dugnak meg szopnak, de szerintem nem ez az élet.

Kedves kérdező, nincs semmi baj veled, lesz pasid, ne akarj megváltozni.

(Ha valaki szeret valakit akkor úgy szereti ahogy van és nem akar semmit megváltoztatni rajta.(

2019. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem mar önmagában taszít ha egy lánynak rövid haja van (nem a vallon erő, hanem az az fölé erő), valahogy azt érezném, h fiúval járok. Főleg ha a szemelyisegeben is van egy kis fiú... Szóval nem, nem tudnék.
2019. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem.
2019. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Itt nem a fiús ruhával van a gond, hanem hogy végképp nem illik hozzád. Egy lánynak állhat nagyon jól a fiús viselet de extrém rosszul is.
2019. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!