Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy kicsit pattanásos lánnyal?

Figyelt kérdés
Amúgy aki szép...mindig rendezett a haja, szép/átlagos arca, jó alakja van...és van mondjuk egyszerre 2-3 pattanása, de lekorrektorozza.
2019. márc. 26. 11:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, nekem nagyon pattanásos a bőrőm (nem tudok vele mit kezdeni, ahogy a bőrgyógyászom sem) de ettől függetlenül volt már több barátom is. No para, nem ezen múlik 😉
2019. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
16%

#9

Nem érdekel a smink értelmező szótár szerinti meghatározasa. Én utálok minden ilyen terméket. Rosszul vagyok attol is ha egy lány szeme ki van húzva. Ha elegáns helyre megyünk, vagy olyan esemény van elnézem. De csak így a szürke hétköznapokba rühellem. Nem érdekel kinek mi számít sminknek, vagy kinek mi a sok smink. Nekem már ez nem igazán jön be.

2019. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!