Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám újra felvenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám újra felvenni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egy fiú haverom többször megcsókolt egy buliban tánc közben. Mind a ketten eléggé sokat ittunk.

Nem igazán szeretnék kapcsolatot vele, mert nem illenénk teljesen össze, és nem is szoktam ilyesmit tenni a bulikban, szóval kicsit tanácstalan vagyok, hogyan tovább. Főként azért van ez, mert a srác a buli óta nem keres engem, és ha én érdeklődtem is a helyzetéről, csak rövid válaszokat adott. Szeretném, hogyha barátok maradnánk, de nem igazán tudom, hogyan nyissak felé úgy, hogy az ne legyen számára túl tolakodó. Zavar, hogy emiatt kerül.

Ti voltatok már hasonló helyzetben?



#fiú #zene #távolságtartás #kulcsszó #lány #csók #chat #tánc #buli #nemvagyokszerelmesbelédenemtudommittegyek
2019. márc. 27. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Verd ki a fejedből, lépj másik fiú vonzáskörébe. Őt nem érdekled, pityókásak is voltatok...

F.

2019. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én tényleg nem akarok tőle semmi olyasmit. Csak barátként hiányzik a társasága.
2019. márc. 27. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolkozz végre reálisan! Öt nem érdekled, de te akarod a barátságot. Azt várod, hogy elküldjön?

F.

2019. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!