Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám felvenni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jamle29 kérdése:

Hogyan tudnám felvenni a kapcsolatot vele ha így viselkedik? 15/F

Figyelt kérdés
Pár napja facen a kit ismerhetek résznél kidobott egy velem egyidős lányt aki a képei alapján megtetszett majd be is jelöltem mikor visszaigazolt rá másnapra úgy voltam vele hogy ráírok (hogy meg akarom ismerni, mert a képei alapján bejön nekem). Ezt pont akkor tettem amikor ő aktív volt (elvileg) majd csak rá 8 órával írta ki a facebook hogy ő látta az üzenetet. De azóta sem írt vissza. Teljesen bele zúgtam már de rohadtul frusztrál hogy nem ír vissza pedig fenn van. Instán is ráírtam de elvileg még azt se látta

2017. júl. 14. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem szeretne egy ismeretlennek válaszolni.

Vagy elfoglalt, és nem lóg egész nap a neten.

2017. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
te nem a kérdésre válaszoltál erre eddig én is gondoltam de mégis valahogy akarok vele beszélni
2017. júl. 14. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat talan kuldhetnel neki egy rovid szoveget, hogy miert is jelolted be meg hogy miert irtal ra meg egy par dolgot magadrol, esetleg leirhatnad a tobbi profilod pl insta, snap nevedet is, hogy lassa nem fake profil vagy....de lehet igy se ir vissza, mert nem ismer 😔

15/L

2017. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Szerintem ők tudják rá a választ Kérdezd meg tőlük

Jaj hagyjuk már ezt az egész facebookot ha tetszik akkor a kölcsönös szimpátiának is meg kell lennie. Hagyad jobb hagyni az ilyeneket Legyél te is Mutungulu [link]

Biztos így nézett ki igaz?

2017. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, #4 nem rohadtul nem olyan amilyet te küldtél de ez honnan gondoltad?
2017. júl. 17. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!