Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megtudni, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megtudni, ha bejövök-e annak a srácnak, aki mindenkivel közvetlen és vicces?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác, akire eddig nem nagyon fordítottam sok figyelmet, viszont egy ideje azon kaptam magam, hogy kezd egyre jobban bejönni nekem. Élőben, ha nem is sokat, de szoktunk beszélgetni, viccelődni, messengeren azonban órákat kell várni a válaszára. Voltak már olyan jelek, amik szerintem azt üzenték, hogy bejövök neki, pl. az egyik társamtól kérdeztem valamit, ő meg rámnézett, és mikor észrevettem, és én is ránéztem, lassan elmosolyodott. Vagy volt, hogy megsimogatta a vállam.

De mindezek ellenére teljesen összezavar, mert ír egy mondatot messengeren, aztán eltűnik. Vagy beszélünk, aztán másnap úgy tesz, mintha nem is látna. Egyébként ő mindenkivel kedves, vicces, pontosan ezért fogalmam sincs, mi a helyzet, mire figyeljek. Félek, hogy mindent beképzelek, és ismét egy hatalmasat koppanok.

Bármilyen tanács jól jön!



2019. márc. 30. 20:47
 1/2 anonim válasza:

Szia! Nekem is hasonló a helyzetem... Hogy vajon tetszel e neki, azt nem tudom,de van pár tanácsom hogy hogyan jöhetnétek össze:

-barátkozz/beszélgess vele

-legyél vele jófej,kedves, és megbízható

-ha bátor vagy,akkor utalhatsz arra hogy bejön...


+igen, meg akarod tudni hogy vajon bejössz e neki,ha megmered akkor kérdezz rá, vagy az egyik barátod segíthet ebben hogy kideríti, mi is ezt csináltuk barátaimmal. És meg is tudtuk. Az egyik barátnőm próbál a kiszemeltjével írkálni/haverkodni hogy közel kerüljön hozzá.


Ezek saját tapasztalatok voltak.

Remélem hogy tudtam segíteni! 😇😉😉

2019. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat! Ezek szerint továbbra is legyek önmagam, és hagyjam, hogy maguktól alakuljanak a dolgok. Igazából rámenős sem szeretnék lenni, és azt sem akarok, hogy esetleg túl sokat akarjak egyből, csak ez a bizonytalanság kicsit zavar.

Neked sok szerencsét kívánok! Hátha összejön!

2019. ápr. 1. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!