Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy fiúnak bejön valaki akkor ennek ellenére lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác a suliban akivel még soha nem beszéltem, de nekem nagyon bejön. Viszont én úgy látom őt egyáltalán nem érdeklem. (ha kell kifejtem miért gondolom így) Ennek ellenére szeretném megpróbálni felkelteni a figyelmét, de nem vagyok benne biztos, hogy megérné. Tehát a kérdésem leginkább fiúkhoz hogy hogyha valaki nem annyira jön be külsőre vagy esetleg megkockáztatom tetszik, de neked épp más lány jön be... attól még lehetne esélye? Ha nagyon igyekszik? Remélem érthetően fogalmaztam...
2019. márc. 30. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem van esélyed, de azért nem kell annyira teperni.. ha nem jössz be neki, az igyekezet nem fog bejönni max barátok maradtok. Probálj meg vele beszélni eloben, es ott ugyis latni fogod hogy reagál vagy ad e jeleket. Sok sikert. 16F
2019. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
*neki épp más lány jön be
2019. márc. 31. 09:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Mégis jól írtam szóval ne figyeljetek erre a 2 kommentre 😅
2019. márc. 31. 10:50
 4/4 Laylah ***** válasza:
A tetszés nem kizárólagos, több ember is tetszhet egyszerre.
2019. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!