Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tegyek? Elkezdtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tegyek? Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal a neten, tök aranyos meg minden, de nem ír vissza. Irtam neki h ha nem akar beszelgetni akkor irja meg, de ara se válaszolt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. dec. 10. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit.Hagyd a francba,elég egyértelmű hogy nem akar beszélni veled.
2015. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal a neten, tök aranyos meg minden, de nem ír vissza."

Nem érzed az ellentmondást? A beszélgetéshez minimum két fél kell.

Nem beszélgetsz vele, csak te beszélsz hozzá, amit ő könnyen nyomulásnak vesz.

Nincs módod arra, hogy kikényszerítsd válaszát, hagynod kell. Ha netán hiányozna neki szöveged, majd ír!

2015. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, csak egy fiúval.
2015. dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek :)
2015. dec. 10. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!