Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tölt ennyi időt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tölt ennyi időt a barátaival?

Figyelt kérdés

Sziasztok a barátommal(19F)9 hónapja vagyunk együtt és ami nagyon zavar nála hogy folyamatosan haverokkal lóg, nem az a bajom hogy haverozik hanem hogy tényleg minden nap reggeltől estig de ő ezt nem erzi soknak,inkább azt hogy ennyit van velem mivel haverok azt mondták rosszat tesz a kapcsolatnak ha sokat vagy a pároddal holott még egyiknek se volt normális barátnője mindegyik csak k*vazni járt (előttem még a barátom is) igazából nem az hogy sokat van velem hanem csak megpróbáljak erre rabeszelni hogy mindig velük legyen.. legjobb barátja folyamatosan hivogatja és ki hívja akármit csinálunk

Annyiból áll a nap hogy itt alszik reggel 9kor elmegy dolgozni (jo esetben hazajön hozzám) de ha nem akkor haver elhozza melóból aztán együtt vannak estig és utána jön este 10 fele amikor már fáradtak vagyunk, majd alszunk és ez megint kezdődik elölről, van olyan is hogy itt van filmet nézünk vagy valami és kihivják ő meg pattan egyből megy el és odanyögi hogy majd jövök

Régebben még otthon is aludt heti 2x pluszban amikor szabad napos volt (egyik haverjanal lakik)

És nem tudom kicsit úgy érzem elhanyagol barátait mindig előtérbe helyezi és engem meg bármikor lemondana értük, pl megígéri hogy jön aztán később szól hogy mégse jön mert haver kihívta

És persze nagyon ritka az amikor visz magával

Egyszerűen zavar mert úgy érzem nem vagyok neki elég fontos, legjobb barátjának előbb elmesél valamit mindhogy nekem valamikor meg nekem el se meséli mi történt. Amikor meg mondom neki hogy már megint elmész azt mondja hogy de én mindig itt vagyok most pár órát kibirsz nélkülem nem?

Az a mindig annyi hogy együtt tudok kb vele aludni meg amikor nem hívja senki ki együtt vagyunk délutánonként

Most is szeretkeztünk (volna) és hát nem igazán tudtunk mert haverja vagy 3-4 felhívta hogy jöjjön ki az állomásra mert itt van. Ő meg utána fogta magát és ment

Nem tudom én vagyok e a rossz hogy elszedem a barátaitol vagy én nem tudom de sokszor nem tudom mit csináljak

Mindig csak szomorúan mondom neki hogy oke akkor majd este jössz..

Nyaralni is 3an megyünk mert ugye hát miért is ne jönne a legjobb haverja

Meg amikor elmegyünk valahova érdekes egyből odajön a haver de amikor ők mennek valahova nekem senki egy szót sem szól utána mesélik el hogy itt meg ott voltak . kb nem tudunk kettesben lenni tőle annyira idegesít néha... pedig jo fej a haverja meg minden ismerem de lehetne már annyi benne hogy nem mászik rá ennyire a barátomra meg a barátom is mondhatná néha hogy nem most barátnőmmel vagyok

Tényleg semmi bajom hogy haverozik csak hogy ennyit és néha úgy érzem nem szeret engem meg hogy nem vagyok neki elég fontos

Mit tegyek mi a tanácsotok? :(((



2019. ápr. 3. 20:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

És tudom hogy szeret csak ő ilyen ezzel nem tudok megbékélni nem tudom próbáltam vele beszélni de igazábol ugyan az maradt csak máshogy.

Tudom hogy szeret mert ha nem szeretne nem aludna itt minden nap(és nem nem a szex miatt alszik itt)amikor alszunk atölel meg amikor felebred egyből odafordul hozzám és puszit ad. Amikor elmegyünk valahova sokmindent ő fizet ki. És igen nekem is van pénzem de volt hogy venni akartam egy pólót magamnak, kivette a kezemből és kifizette nekem.elmosogat helyettem kiteregeti a ruhákat stb.. Nem tenne ilyeneket ha nem szeretne

Jó lehet én vagyok naiv de szeretném a ti véleményeteket hallani mostmár azt hiszem leirtam mindent. Nem tudom mit tegyek sokszor elgondolkozok nem e kéne hagyni mert nem változott azóta se semmi..


Előre is köszi a további válaszokat. :)

2019. ápr. 5. 09:51
 12/13 anonim ***** válasza:
he aint no simp respect my man
2020. aug. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire semmibevett. Remélem már nem vagy vele!!!!! Nem érdemli meg hogy a párodnak nevezd!
2020. szept. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!