Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire preferálnátok ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire preferálnátok ezt?

Figyelt kérdés

Szóval az érdekelne, hogy szerintetek mennyire gáz ráírni facen egy csajra akivel egy gimibe jársz de nem ismered?Illetve milyen szöveggel? Jöhetnek a tapasztalatok/vélemények fiúktól/lányoktól :D


16/f


2019. ápr. 6. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

nem gáz csak találni kell egy jó ürügyet.

szia! bocsi, hogy így ismeretlenül írok. egy közös ismerősöm mondta, hogy neked már megvan a nyelvvizsgád angolból. megkérdezhetem, hogy jártál-e magántanárhoz? én is a közeljővöben szeretném letenni.


szia! bocsi a zavarásért. jól tudom, hogy te teniszezel? csak azért kérdezem, mert tesóm is szeretné elkezdeni és godnoltam megkérdezlek, hátha tudsz valami jó helyet ahova érdemes járni:) ...... értem, és amúgy neked hogy fér bele a suli mellé a tenisz? nem túl sok?


stb. stb. :D a lényeg, hogy ne úgy írj rá, hogy szia mizu, hanem valami konkrét kérdésed legyen felé.

2019. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én inkább a direkt nyitásra gondoltam,amikor egyből rátérek a lényegre egy frappáns, vagy vicces kezdeményezéssel :D .
2019. ápr. 6. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
értelek :) azok sajnos nem szoktak működni. bárcsak ilyen egyszerűen mennének a dolgok :D először kell egy kis "ál-beszélgetés". itt már úgyis kiderül, hogy a csajt érdekled-e. ha a teniszes kérdésre válaszolva azt írja, hogy szia! a dvsc-ben teniszek. akkor nem jössz be a csajnak. ha viszont hosszú sorokat ír már ki is alakult egy beszélgetés amit aztán át tudsz fordítani randira elhívásra. a legtöbb csaj megijed, ha hirtelen rányomulsz előzmény nélkül
2019. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ha tényleg nincs semmi indok amivel kezdeményezhetnék az úgy elég rossz.Viszont ha egy random viccesebb dumával ráírok akkor gondolom leveszi a dolgot ,hogy ismerkedni szeretnék.
2019. ápr. 6. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!