Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket preferálnátok egy...

Melyiket preferálnátok egy lányon, a rövid, vagy a nagyon hosszú, combig érő hajat?

Figyelt kérdés
Köztes nincs!
2018. jan. 2. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A nagyon hosszú nem jó, mert akkor az esetek 99%-ban úgyis ilyen madárfészek hajjal jár majd.
2018. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mit értesz a madárfészek alatt?
2018. jan. 2. 20:26
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Pedig a köztes lenne a legjobb, legalábbis számomra. A rövid haj nekem nem jön be, a túl hosszú viszont már furcsa lenne. Viszont a kettő közül inkább a nagyon hosszút választanám. 22/F
2018. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Öcsifrizurás nem kéne, nem vagyok búza.
2018. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tehát ha nekem lenne barátom, akkor ő "búza" lenne? (Rövid hajú lány vagyok, és jól áll nekem)
2018. jan. 2. 20:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
(Nem az előző vagyok.) Ha egy lánynak tényleg jól áll, azzal nincs semmi gond, és nem hiszem, hogy attól, hogy valakinek rövidhajú barátnője van, az rögtön melegnek tűnne. Valakinek ez jön be, valakinek más...
2018. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Már a se ggig érö haj is gáz, nemhogy a combig. Ink rövid. A nagyon hosszu haj ápolatlan, eltörik, akárhogy vigyáz rá.
2018. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Madárfészekhaj: amikor az egész cuccot felhányják a fejük tetejére, hogy létezni tudjanak 1 méteres hajjal. Szóval ilyen tipikus női logika: szeretem a hosszú hajat, de inkább kvázi rövidet csinálok belőle, mert mégse szeretem, mert kényelmetlen.

Vannak lányok, akik egész életükben ilyen fejtető konttyal, vagy lófarokkal mászkálnak, akkor mégis minek nekik a hosszú haj?

2018. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ohh mostmár értem mit jelent.

Egyébként magamra ismerek..csak 18 éves koromban vágattam le a lapockáig érő hajamat, és egy kép sincs rólam ahol ki lett volna engedve, mindig copfba volt, nagyon nem szerettem.

Nekem eleinte nem is engedték hogy levágassam, mert rosszul fog állni stb..jól sült el végül, plusz a rövid haj komfortját elég hamar meg lehet szokni..

2018. jan. 2. 23:12
 10/12 anonim ***** válasza:
rövid, rendezett
2018. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!