Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ha egy szűz lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ha egy szűz lány elutasít?

Figyelt kérdés

Előrle megbeszéltük a dolgot. Ő is benne volt és mikor fehérneműben megláttam azt hittem eldobom az agyam. Majd mikor már csak a bugyi volt hátra megfogta a kezem és azt monta hogy most hagyjam abba és bezárkózott a fürdőbe egy 10 percre. Ez miért lehet?


16/F



2019. ápr. 10. 19:16
 1/9 anonim válasza:
95%
Megijedt
2019. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát miért? Meggondolta magát, megijedt.
2019. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de azt monta benne van és volt már meztelen petting is. én ezt nem értem
2019. ápr. 10. 19:20
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Megbeszélni és megcsinálni nem ugyanaz. Kétségei lehetnek, nem akar hülyeséget csinálni, esetleg túl fiatal, és van egy pont amit nem akar túllépni túl korán. Ezt inkább vele kellene megbeszélni és nem vadidegenek tippjeit keresni, akik semmit nem tudnak a körülményekről.

Mindenesetre ha valamit ne akarnak, azt ne erőltesd.

2019. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és akkor mit ajánlotok, hogy bánjak vele hogy ne utasítcson vissza?
2019. ápr. 10. 19:35
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Hogy mit? Légy türelemmel! Erőltetéssel csak rosszabb lenne
2019. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Azt írod "egy szűz lány" nem azt, hogy a barátnőd. Benne volt, de meggondolta magát, hogy ne egy olyan sráccal veszítse el, aki kb ráerőszakolja a dolgot és meg sem tudja érteni, sőt még neki áll fejjebb...
2019. ápr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ennek nem így kéne működnie. Nincs semmi tisztesség abban, ha szerelem nélkül csinálnátok és még egy ilyet sem értesz meg.

De még ha a barátnőd lenne, akkor is el kéne fogadnod, hogy még nem áll rá készen.

2019. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a barátnőm elég régóta együtt vagyunk ezért nem értem attól félek velem van valami baj
2019. ápr. 14. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!