Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit érezhetnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit érezhetnek?

Figyelt kérdés

Három lány van. Kezdem az elsővel.


Nos neki annó szerelmet vallotam de visszautasított. Ma fizika órán nézett s amikor ránéztem levette a szemét rólam (többször is eljátszottam vele)

Majd egyszer folyamatosan néztem majd amikor ramnezett eszrevette hogy figyelem és elrantotta a fejét. Illetve egész tesin engem fogott focizas közben.


A második amikor megláttam egyből belezugtam. De kiszerettem belőle hamar. De mostanság mindig nevet a poenjaimon.


Harmadik lányal általában direkt kotekszem (de csak finoman) meg neha megérintem a vállát. De ugylatzik nem veszi észre. Neha o is vissza ut.Ill. O is nevet a poenjaimon.


Szerintetek mit tegyek?



2019. ápr. 16. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz tenni? :D Mert most jelenleg 3 csajt bolondítasz egyszerre. Szóval válassz, vagy nemtom.
2019. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek kozul egyik sem jelent semmit.
2019. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Egyiket sem bolonditom max az uccsot.

2019. ápr. 16. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1.Ha a második lányt már nem szereted, akkor ne kezdj ki vele

2.Ha a harmadik lánytól akarsz valamit, ne kötekedj, hanem adj neki normális jeleket

3.Az első visszautasított, ha nem adott más jelet csak ezeket, én a helyedben nem őt választanám, szerintem vele sem érdemes kikezdeni

4.Válassz egyet és neki küldj egyértelműbb jeleket (szemezésből nem fogja megtudni, hogy bejön, az nem túl egyértelmű)

2019. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 köszi szépen :D
2019. ápr. 16. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell semelyikükkel járni. Szerintem egyikük sem az igazi a számodra. Az egyik megmondta, hogy nem akar semmit, lehet, hogy csak azért, mert osztálytárssal nem akar kezdeni, mert hallott valami sztereotípiát, de az a lényeg, hogy megmondta, hogy nem érdekled; tehát nem akar veled járni, nem akar tőled semmit, nem törődik veled. Tehát felejtős.

A másodikból kiszerettél, tehát nem vagy szerelmes-ott az nekem a leírásodból csak fellángolásnak tűnik ; tehát neked ennyi idő elég volt, hogy kiszeressél belőle; és nekem pl ennyi nem lenne elég, hogy régen szerelmes voltam belé, vagy fellángoltam, de most már nem , most meg viszont nevet a poénjaimon.. -tehát nekem ennyi nem lenne elég ahhoz, hogy járnék valakivel. De egyébként esélyed őnála lehetne, csak nekem pl ennyi, hogyha nincs szerelem a te részedről, tehát na, tehát én emiatt bele sem kezdenék meghódítani a másikat.

A harmadik lány meg nemigazán foglalkozik veled, csak amikor már annyira idegesíted, visszacsap, hogy "álljál már le!" Meg pl szerintem kicsit dedósan is viszonyulsz feléje, nem tudom, ezt miből gondolod, hogy ez imponálna neki, meg hogy ettől majd komoly kapcsolatot szeretne veled; és nem csak egy kisgyereket látna benned, hanem tudna benned komoly társat is esetleg. Na de mondjuk okés, nem tudom, milyen kötekedésekről van szó, de el tudom képzelni. Szóval hogy csak így poénkodás szerűen húzod az agyát, hogy igy poénkodsz vele, nem komolyan meg nemsértően kicsit szivatod, kicsit így szórakozol vele, hülyülsz vele; kicsit olyan csípkelődően, de finoman beszólogatsz, úgy, hogy ez egyértelmű legyen, hogy nem beszólni akarsz neki, csak poénkodni, foglalkozni vele, hogy érezze a törődést. Na, hát ővele... Nem tudni mégse pontosan, hogy ő is játéknak veszi -e a közeledésedet; kötekedéseidet. Ha kifejezetten bosszantod, és gyerekesnek tart, hogy nem vagy vele egy szinten érettségben, akkor az nem jó. Ha viszont pozitív módon tekinti játéknak, hogy csak úgy "szivatod", csípkelődsz; és nem gondolja azt magában, hogy "te h.lye vagy", meg "gyerekes"; akkor az úgy még lehet jó; ha ő is tehát partner ebben, és nem zavarja őt, és szívesen "játszik " veled. Viszont ha meg csak simán egy kis "kötözködős h.lyegyereknek " tart, aki "ezen a szellemi színvonalon van", és nem lehet mit tenni vele érte; mit kezdeni vele, semmi értelmeset, akkor esélytelen vagy nála.

Szóval az elsőt szerintem őt hagyjad, ő nem nyit feléd, nem kezdeményez, pedig tudja, hogy tetszik neked. Még azt se mondja, hogy még éretlennek érzi magát egy párkapcsolathoz, de iskola után tök jó lenne, ha még találkozgatnátok, csinálnátok közös progikat. Szóval te léptél már felé, kezdeményeztél nála, ő meg nyíltan, egyenesen megmondta, hogy nem érdekled, ez azóta se változott nála, mert nem nyit feléd; szóval őt szerintem mindenképpen hagyd. Hogyha bármennyire is, bármilyen szinten is érdekelnéd, ő már nyitna feléd. Vagy várj, még lehet az is, hogy gyűjti hozzá a bátorságot és készül feléd nyitni, de ez mondjuk hülyeség, mert mindig elfordul, amikor rájön, hogy rájöttél, hogy néz téged. Szóval szerintem lehet, hogy itt a "házinyúlra nem lövünk"-effektus játszik be.

A másodiknál szerintem lehet esélyed még, de nem tudom, kell-e ez tgéed érdekeljen, ha már nem érzel iránta semmit, nem vált ki belőled semmi pluszt; a harmadiknál meg kétesélyes a dolog; döntsd el, melyik áll fönt. Viszont mégegy, mégha te ki is szemeled magadnak az egyiket, nem biztos, még ha bír is téged és komál és kedvel, tehát még akkor sem biztos, hogy az esete is vagy be is jössz neki, hogy járna is veled.

Meg amúgy mégegy, hogyha nem tudod magadtól eldönteni, hogy kinek lenne célszerű udvarolni, akkor énszerintem hagyjad mind a 3-at, mert lehet, hogy talán annyira még egyik sem érdekel, hogy egyértelműen kizárd a másik kettőt. Mert most azért mert mondjuk divatból, hogy "Mindegy, bárki , csak legyen barátnőm!!" Szóval szerintem így nem érdemes belekezdeni, várd meg , amíg megérkezik az igazi, a potenciálisan igazi, nála majd egyértelműen tudni fogod, hogy őrá érdemes lesz, és sőt; rá "KELL" hajtani. Mert olyan erős lesz a belső késztetés; annyira igényelni fogod a társaságát; annyira pótolhatatlan lesz; anynira érezni fogod a hiányát , amikor nincs melletted. Szóval, amíg ha nem egyértelmű, melyikre startoljál rá, akkor hagyjad mindegyiket. Amikor megérkezik "Ő", ott már biztosan tudni fogod, hogy őrá "Rá kell startolni". Megkérdőjelezhetetlenül, mert rossz lesz nélküle; de csak azért, hogy legyen valaki... De egyértelműen egyikre se mondanád rá... H na, ő lesz életed párja, mert annyira kötődsz hozzá érzelmileg, meg annyira bejön külsőleg is... Szal ha feltűnik az illető, egyértelműen fogod érezni a késztetést, hogy ráhajts, tehát hogy minél többet legyél az ő közelében , meg keresd a társaságát, mert az egész lénye olyan elvarázsol, olyan varázslatos lesz a számodra. Szóval tehát, tudod, valahol itt olvastam mégegy ilyet, hogy nem azt a valakit kell megtalálni, aki mellett tudsz élni, hanem aki nélkül nem.

2019. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 nagyon köszönöm. Kifejtos választ hosszan mint a kerdes.

Az elsőnél még varok hatha. A másodikat hagyom. A harmadik pedig poénnak vaszi azt amit csinálok vele neha o is beszáll a szerepjatekba.

2019. ápr. 17. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!