Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy abortusz? Mit...

Hogy zajlik egy abortusz? Mit erezhetnek azok a nok? Hogyan dontottek el magukban, h ez a helyes dontes?

Figyelt kérdés
Felre ertes ne essek abszolut nem rolam van szo. Csak erdekel, mert a kornyezetembe 2 embernek is volt mar, de sose beszeltunk rola, nem akartam kerdezni hatha rosszul erintene oket.
2019. jan. 2. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha oka volt a döntésüknek, akkor tudták, hogy ez a helyes. De ehhez idegeneknek semmi köze.
2019. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ki mondta h idegenekrol van szo? Az egyik a noverem!
2019. jan. 2. 16:06
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Kell menni nőgyógyászhoz, CSVSZ-be stb, le kell futni a szokásos köröket, aztán befizetted a csekket, kapsz egy időpontot. A műtét maga hamar megvan, pár órával a műtét után már mehet is haza az ember, ha minden rendben. Ha nem volt még előtte hüvelyi szülésed, akkor tágítanak előtte. Összességében és nagy vonalakban ennyi.

Én nálam nem volt kérdés, hogy abortuszra megyek, ki nem állhatom a gyerekeket, mégis sikerült védekezés mellett teherbe esnem. Nagy "trauma" volt úgymond, mert tényleg megfelelően védekeztünk és mégis sikerült beleesnem abba a kis hibaszázalékba, ahol ténylegesen érvényesül a nincsen 100%-os védelem. Szóval maga az viselt meg, hogy most tényleg önhibámon kívül át kell esnem egy műtéten, ami már-már "rutinműtétnek" számít, de mégis csak altatnak, lehetnek komplikációk stb. Tehát engem ez a része viselt meg, a döntésemet mai napig helyesnek és a lehető legjobbnak tartom, ma sem döntenék másképp.

2019. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
A lényeg hogy beléjük dugtak egy csövet és azzal brrr, dzzz, drrr kiszívják a magzatgyereket. Fúj.
2019. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
#3 40 éves férfi vagyok,a dolog érzelmi és műtéti részéhez nem tudok hozzászólni viszont egyetértek hogy nincs tökéletes védelem,mert a nő akivel alkalmanként összezördültem,nemrégiben teherbe esett.Akkor riadtam meg amikor elgondolkodott a gyerek megtartásán,de végül nagynehezen sikerült lebeszélnem,hasonlóan gondolkodom gyerekek terén mint te.
2019. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen kérdésben bizony a nővérednek is idegen vagy. Az abortusz a nő döntése és magánügye. Jó esetben megbeszéli és a partnerével egyetértésben dönt, de ez pont egy olyan dolog, amiben egyedul ő kell hogy döntsön. Senkinek semmi köze hozzá. Neked se.
2019. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Mindenki máshogy éli meg. Van akit megvisel előtte/utána, van akit nem érdekel.

Te 3-as, őszíntén érdekelne, ha utálod a gyerekeket, miért válaszolgatsz, nézelődsz gyerek kategóriában? Ezt sose értettem, de hátha most felvilágosítasz.. ha engem valami nem érdekel, nem olvasok róla. Főleg nem osztom az észt. Furák vagytok..

2019. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Ne haragudj #7-es, hol is van pontosan kőbe vésve, hogy csak és kizárólag olyan témakörben válaszolhat az ember, ami 100%-ig érdekli? Ja, hogy sehol?

Akkor miről is beszélsz? Maximálisan a kérdésre válaszoltam, ugyanis az az abortuszhoz kapcsolódik, nekem pedig volt. Sőt, sokkalta inkább adtam hasznos választ tapasztalatból, mint te, aki nyilvánvalóan csak azért böfögött ide valami sablon szövegeket, hogy aztán jól beleköthessen a másikba. De sikerült kiragadnod a válaszomból egyet mondatot és azt jól meglovagolni, bravó, ügyes vagy.

Egyébként sokszor csak arra nyomok, hogy " Egy véletlen kérdés" és képzeld ezt dobta be.

Egyéb problémád van még? Azzal kötekedj inkább, ha már annyira ez éltet, aki nem a kérdésre válaszol! Ne a normális válaszadókba álljál már bele.

2019. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahány élet, annyiféle indok. Minden nő máshogy éli meg, és más miatt dönt így.

A kivitelezésről van a neten leírás, meg videó is...

2019. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!