Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne rontsam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne rontsam el?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal már hónapok óta beszélgettünk neten és pár napja vérge eljött a várva várt pillanat. Találkoztunk. Mind a ketten nagyon jól éreztük magunkat (legalábbis elmondása szerint ő igen) és én még a találkozó napján elhívtam a következőre. Megbeszéltük, hogy következő héten valamelyik nap találkozunk. Az a hét a jövőhét lesz. És észrevettem magamon, hogy túlságosak is kezdem elbízni magam vagy inkább beleélni magamat a dolgokba és elkezdtem nyomulni és elég sokat írtam neki. Mindig visszaírt pár percen belül, de úgy érzem, hogy megint itt fogom elrontani.. Szerintetek megvárjam amíg ő ír, ne írjak neki pár napig? Ugyan olyan kedves mint volt, de szerintem túlzásba vittem és remélem, hogy még időben jöttem rá. Szerintetek, hogyan “folytassam”? Megvárjam míg ő ír? Nekem ez most tényleg nagyon fontos, soha nem jutottam el odáig, hogy már a 2. randit’ (vagy nem tudom) beszéljük. Mindig csak 1.- ig jutottam el. Szerintetek kár volt már az nap írni neki? Erős túlzással belehalnék ha elrontanám most. Kérem segítsetek, hogyan viszonyuljak hozzá, mi a teendő az elkövetkezőkben. Ja és a 2. randin kötelező megcsókolni is? Vagy ha nem jön össze a csók a 2. randin akkor a 3.-on már tényleg kell?

2019. ápr. 21. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Sztem nem rontottál el semmit!Szokott ő is beszélgetést kezdeményezni?Ha igen,akkor csinálhatod azt,hogy nem írsz neki egy napig,és várod hogy ő keressen!Minden nap beszélgettek?


A csókról még annyit,hogy érezni fogod,hogy a 2.randin kell-e.A helyzettől függ!Ha akkor nem csókolod meg,majd a 3.-on.Semmi sincsen időhöz kötve!Ha veszed a jeleket,hogy ő is akarja (a csókot) akkor tedd!Érezni fogod!HAJRÁ,SZURKOLOK!🙏☺😊(ha valamire válaszolni szeretnél,(a kérdéseim közül,kérlek privátba írd meg,mert el fohom felejteni megnézni a te kérdésed,hogy írtál-e)


Ha segítség kell,írj nyugodtan!

2019. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
*hogy írtál-e választ
2019. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha jól éreztétek magatokat, akkor mindenképp jó úton haladsz. Amíg ő nem jelezte vissza akármilyen formába, hogy zavarja, hogy irkálsz neki, addig minden oké. Ha viszont a második randi után is vannak kételyeid, akkor beszélj vele erről, mert ezt csak ő tudja biztosra. A csókot meg érezni kell (megfelelő pillanat meg ilyenek), inkább azzal szúrhatod el a dolgot, hogy elkapkodod.


Sok sikert a továbbiakban! :D

2019. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem nála. Azt mondta helyes vagyok és jól lehet velem beszélgetni. 😃
2019. ápr. 23. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!