Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm "legjobb" barátja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm "legjobb" barátja fiú, ami engem nagyon zavar, mit tegyek? Vagy inkább törődjem bele, hogy ne rontsam ezzel a kapcsolatunkat? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Nos lényegében annyiról szól, hogy a barátnőmnek (17) a fiú osztálytársa (szerintem padtársa is) a "legjobb barátja". Ez engem nagyon zavar. Több veszekedés is volt már köztünk emiatt, de mindig abban maradtam, hogy annak érdekében, hogy el ne romoljon a kapcsolatunk inkább úgy tettem mint akit nem érdekel annyira.

De mára már egész nap beszélgetnek suliban és telefonon is amíg nem vagyok ott. Amikor ott vagyok a srác mindig otthagyja a barátnőmet. És mikor együtt vagyunk nem ír.

Természetesen megbízom a barátnőmben, minden beszélgetésüket megmutatja, és tudom, hogy soha nem csalna meg mert engem szeret (lehet, hogy naívan állok hozzá) , de nagyon zavar, hogy a srác már több utalást is tett rá, hogy a barátnőm bejön neki, mindig ilyen témánál próbál kikötni a srác.

A barátnőmet nem igazán érdkeli ő csak barátkozni akarna, de a srác mindenféleképpen többet akar, persze míg vagyok én nem tesz semmit.

És engem ez irritál, hogy a srác egyfolytában körülötte liheg , kivéve mikor együtt vagyunk. Bízom a barátnőmben, és szeretem is ezért nem kérem tőle, hogy szarja már le a srácot és ne beszélgessenek mert nagyon rosszul esik. de tudj, hogy szar érzés nekem és még sem hagyja abba vele a beszélgetést, mert számára csak "jelentéktelen".

Hát nem tudom mit higyjek

Ti mit tennétek a helyemben? vagy inkább ne tőrödjek ezzel ? Aggódnom kéne? Vélemény?



2016. nov. 12. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kérheted ,hogy dobja el a legjobb barátját.
2016. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyon nem tudsz mit csinálni. az egy dolog hogy a pasija vagy, de nem kérheted, hogy kettőtök között válasszon
2016. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Kell egy kis vagányság ahhoz, hogy ezt a helyzetet stílusosan kezeld. Mikor látod, hogy a srác a barátnőddel beszélget menj oda hozzájuk, mondd a srácnak hogy ne menjen még, mert szeretnél beszélni vele. Előtte kicsit ölelgesd, csókold barátnődet, aztán kérdezz rá a srácra hogy tetszik-e neked a barátnőd, miről szoktak beszélgetni, ha mondja hogy ők csak lelki társak, akkor meg hogy "szóval te akkor nem a csajokat szereted". De ne fenyegetően, hanem inkább természetesen, nyugisan mond, hogy fontos neked a barátnőd biztonsága, nem szeretnéd, ha egy kattant teljesen belezúgna. Ha felkapja a vizet, akkor szelíden kérdezd meg tőle hogy hol van a nyugtatója, ha meg agresszív lesz, akkor mondd neki hogy bár kerülöd az erőszakot, de ha akarja megbeszélhetitek ezt négyszemközt is.


A lényeg, hogy urald úgy a helyzetet, hogy a Te viselkedésed legyen nyugodt férfias (amit a nők ösztönösen kedvelnek), és ő tűnjön gyáva, ideges srácnak.

2016. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hármas! egyik jó barátom is ezt csinálta, hasonló helyzetben ugyan ez történt egy két eltéréssel... azóta még jobbna kerül , mikor már látja, hogy a közelben vagyok megy el egyből. és nem vágom. fenyegetésnek vette mikor elkezdtem vele beszélgetni pedig nem annak szántam. nem érdkelne, hogy a barátnőmmel haverkodik, ha nem akarna többet.
2016. nov. 12. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
A jó barátod legyeskedett a barátnőd körül? Oké, hogy vele Te sem akartad feszíteni a húrt, de a sunyiskodásáért égjen csak az ő arca, nehogy már Te érezd magad ilyen miatt rosszul. Viszont ezzel a sráccal kár finomkodnod.
2016. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat. Kicsit beszélgettem a sráccal normális körülmények között, hogy legyenek barátok , de ha egy kicsivel is többet akar vagy többet képzel bele "megjárja" , nem fenyegető beszélgetésnek szántam. Na azóta nyugis minden tényleg nem tesz olyan utalásokat neki mint eddig.

A barátnőm kicsit zokon vette hogy beszelgettem vele de mar megnyugodott. Koszi mindent.

2016. nov. 19. 12:21
 7/7 anonim válasza:
Szia. Velem is ugyanez történt, annyi különbséggel, hogy én vagyok a lány, és a barátom lihegte körül az akkori legjobb barátnőjét. Mindenfélét írt róla nekem, hogy milyen gyönyörű mosolya van a lánynak, stb.. És én ezt hónapokig tűrtem, visszafojtottam és nem szóltam neki. Egyszer csak megelégeltem, előjött belőlem minden. Aztán a barátom belátta, hogy hibázott, és többet nem is kereste azt a lányt. Engem a mai napig nagyon bánt ez az egész, és bánom, hogy nem szóltam neki időben, hogy hé, akkor most ki is a barátnőd? Én vagy ő? Szerintem minél hamarabb beszéld ezt meg vele, különben magadnak ártasz.
2016. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!